Reklama

Fanoušek Celticu připomněl Rangers bučení a rasistické chování! Někteří Češi bojkotují českého sponzora Rangers. Proč?

Fanoušci Rangers FC mají velice krátkou paměť, v nedávné minulosti řešili problém s rasistickými projevy. Uráželi Japonce Kjógo Furuhašiho, který obléká dres konkurenčního Celticu. Celou kauzu jim připomněl fanoušek konkurenčního klubu. Mezitím někteří Češi bojkotují firmu TOMKET TIRES, která má českého majitele. Proč?

Fanoušek odvěkého rivala Rangers také vytáhl video, jakým způsobem se bučelo na Ibrox Stadium na hráče Celticu. Asi se shodneme, že takový hukot byl minimálně pětinásobný oproti dětským návštěvníkům na Letné.

Dle fanouška je fotografie i video ze srpnového Old Firm derby, což značí, že dost fanoušků Rangers FC má opravdu krátkou paměť. Rasistické pokřiky na Japonce Furuhašiho odskákali dokonce tři fanoušci, kteří byli údajně zatčeni.

Další téma, které ještě doléhá na veřejnost z událostí po čtvrtečním zápase Evropské ligy mezi Spartou a Rangers, je vyjádření majitele společnosti TOMKET TIRES.

Pod tímto tweetem pana Radka Vebera se strhla debata, ze které vyznělo, že spousta dalších zákazníků podnikne podobné kroky. Majitel TOMKET TIRES sponzoruje mimo Rangers FC ještě italskou Fiorentinu a Newcastle United z anglické Premier League.

Zdroje: D Mcguire, Radek Veber

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Samozřejmě stojím za fanoušky, kteří tu firmu budou bojkotovat.Ale na to aby bojkotovali hokejovou extraligu a přestali chodit na zápasy,stejně tak na zápasy Repre, dokud neodstoupí STBácké vedení hokeje v čele s Králem, Jágrem, který už má jednu spoluprací s Stbákem za sebou, tak na to už tihle samí fanoušci nemají koule že.
  Hrdinové, nekoupím si jednu Gumu, tak si koupím jinou.
  Ale nejít na stadion, to už by byla větší oběť, že.

  • Říká se, že každý, kdo za komančů něco znamenal, tak spolupracoval s STB, jinak by se nepodíval ven. Akorát na ty nepohodlné to prásknou. Jestli je Jágr STBák, pak je i to Hašek, akorát ten přicmrndává kavárně, aby měl klid. Samozřejmě ideální by bylo, abych vedl hokej já. Já totiž nebyl ani v pionýru, takže já jsem úplně čistý. Akorát tomu moc nerozumím, ale to je přeci úplně jedno, ne? 🙂

   • Jágr nebyl Stbák.Tak to myšleno nebylo.Jen s něma spolupracoval s STbákama, (burešem), ted (Renáta).
    Ale za Králem(Renátou) při hlasovaní stálo 9 lidí z 10, takže to není jen o Jágrovi.
    Všichni ostatní jsou bezpáteřní hovada, co mu ten hlas podpory dali.
    Hašek žádnému Stabákovi u kampaně nepúomáhal, nerozdával s Burešem koblihy, a není členem výboru, taklže určitě i nepodpořil Krále.
    Ale v čem s tebou souhlasím, že aby jsi vedl hokej, tak je jedno kestli tomu rozumíš:)
    Kritéria jsou zřejmě jiná, když tam sedí jako předseda Král.
    A gumy od toho šmejda si samozřejmě taky nikdy nekoupím.I kdybych to mel udělat jen já z celé ČR.Tak nikdy.

    • Raději Vás nechám žít v přesvědčení, že všichni, kromě Babiše a Krále, nebyli agenti KGB a STB. Vůbec jste nepochopil, že když je potřeba někoho zlikvidovat, tak se na něj vytáhne STB. Po 30 letech je to absolutně směšné a zkuste se zamyslet, proč to na něj vytáhli až teď!

     • Je mě jedno jedno jestli je to řízený.Jaké je načasování.
      A i kdyby to bylo 100 let od revoluce, tak to není směšné jak píšete, ale zásadní.
      Byl váš tatínek v uranových dolech, byla vaše rodina persekuována.Asi ne, jinak by jste mluvil jinak.Je to desítky let od druhé světové války.Je smněšné tedy Hitlera za něco odsuzovat, že.
      A ano, nechte mě žít.Já vás urážet a zesměšnovat nebudu.U vás k tomu stačí když promluvíte.

     • Smesne to neni. Jestli nekdo byl spolupracovnik nebo agent zlocinecke otganizace, tak za to musi nest dusledky. Evidentne vubec nevite, co byla STB vedena soudruhy ze SSSR za zrudy…

     • Něco to vypovídá o charakteru toho člověka. Podívejte se na Babiše, praská stejně jako za mlada…

    • Člověče, obdivuji váš jednoduchý pohled na svět. Černá a bílá. Babiš pracoval v zahraničním obchodě, kde nějaká forma spolupráce byla nutností. Vím, vy na jeho místě byste řekl ne a zbavil se možností odjezdu ze zahraničí omezil studia vašich dětí do budoucna, protože větičku do posudku ze školy “z kádrových důvodu se studium na VŠ nedoporučuje” mohl zařídit kde kdo. Jenže krom vás nikdo netušil, že režim padne a pak budete hrdina.
     Můj otec vstoupil do KSČ (v 80tých letech), protože dělal práci co chtěl a tohle byla jednoduše podmínka. Přestože rodičům jeho ženy (dědovi) vzali majetky (sedlák). Hned když mohl tak je poslal do háje.
     Bohužel ze zkušenosti vím, že ti co nejvíc křičí proti STB a KSČ by byli zároveň ti nejhlasitější co by v únoru 48 tleskali Husákovi a podepsali Antichartu (kdyby to po nich někdo chtěl – on by ale nechtěl, protože zoufalec zůstane zoufalcem v každém režimu a tak by nikoho nezajímali).
     Jsou hajzli, co aktivně donášeli, ale člověk, za kterým přijde STB a dá mu “na vybranou” je dle mne oběť. A těch pár co opravdu odmítli a nesli za to následky, tak ty opravdu obdivuji, protože si myslím, že já (a se mnou 99 % populace) bych to nezvládl.

     • Ano, řekl bych ne, a řeklo to tak spousta lidí.A ano tohle je opravdu čermnobílé.Spoluprace s STB je prostě černá.jiná barva to není

     • Dušane, naprosto s Vámi souhlasím, až na jednu maličkost – v únoru 48 by tleskali Gottwaldovi. Husák přišel až o mnoho let později.

     • Vedoucí funkce v zahraničním obchodě mimo soc. země prostě znamenala být poskokem estébáků. Komu šlo o peníze a kariéru, ten se do toho hrnul, kdo na ty estébáky neměl žaludek, ten se takovému místu vyhnul.

     • Souhlasím. A ten Král nespolupracoval s STB, ale s kontrarozvědkou, tedy s organizací kterou má každý stát dodnes. Navíc s ní spolupracoval pouze při základní vojenské službě. A tam to prostě dostal rozkazem. Na vojně není a nemůže být domokracie.

  • Vy mladí víte o estebácích akorát kulový. Všechno vám to nacpali do mozků kavárenští povaleči a pirátští exoti. I ten Babiš NEBYL estebák. Byl pouze na seznamech těch, kteří vycestovávali do kapitalistické ciziny, jako zaměstnanec zahraničního obchodu. To totiž patřilo k tomu, aby dostali zvláštní pasy. Blábolit něco neustále o tom, že Babiš je estebák, je obyčejná psychopatická úchylka, bez nejmenší znalosti věci. Všichni, opakuji všichni umělci, kteří za bolševika něco znamenali, byli v jejich seznamech. A ti co v seznamech nebyli, tak to byli ňoumové, kteří si nikdy nepískli, protože byli bez jakéhokoliv nadání a právě ti byli skuteční estebáci, kteří donášeli na úspěšnější kolegy. Jak je ovšem v českých krajích notorický standard.

   • Vyrůstal jsem za komunismu a můj otec kdyby vstoupil do strany anebo se zapsal mezi donasece stb, tak mohl dělat šéfa, ale neudělal to a naše tetě emigrovala do USA. Takže vím o čem je řeč. Takže tady nepomlouvejte.

   • Anoi máš pravdu, Babiš Stbák nebyl.To jsem napsal špatně.Byl spolupracovník, ale to je možná ještě horší donášet na lidi ze svého okolí než být stbák.
    Druhou světovou jsem taky nezažil a vím toho o ní hodně.
    To že nám vymyli mozky, že stb byla špatná, tak to nevím kdo tohle za člověka může říct.Umělci v seznamech mohli být, ale jen nohavica např. donášel.Do seznamu si mohli dát koho chtěli, jde o to jestli spolupracoval ten člověk.

    • “Vážený” Josoxi melete hovadiny bez znalosti věcí. Bylo hodně lidí kteří kteří donáší dodnes a není to už jen STB. Někdo byl spolupracovník z důvodu profese jiný zase pro svůj prospěch a ten byl nejhorší. Tím vice pokud byl sám aktivní. Měl jsem “známého” který nás chodil “odposlouchávat” aby pak mohl běžet za nadřízeným a vše prásknout za peníze tedy odměnu. My z něj měli víc srandu než se ho báli. Mě osobně několikrát STB sebrala za šíření písní K. Kryla. To ale ještě neznamená že půjdu a dnes toho “známého ” odprásknu?! Je jedna krásná věta od Karla Kryla. “Přílišná oddanost ideálům končí tím, že v rámci boje proti alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek!!!!” Zamyslete se nad tím! Ano i mozky vám dnes vymývají jen tak jak potřebují. Stačí uvažovat a znát fakta. Myslíte si snad že M. Zeman a V. Klaus st. nemohl nějakým spolupracovat nebo být v jejich seznamech?! Když byli členové KSČ a na exponovaných místech. Nebo snad M. Kalousek? Poslanec ve Federálním shromáždění za Stranu lidovou?! V době kdy vládla KSČ. Nebuďte bloud. Spousta seznamů se totiž ztratila díky dvěma hlavním osobám. Byl jím Sacher a Ruml! I ten ožrala V. Havel by se tam nakonec možná našel. Ale to nebylo záhodno pro to co se událo později. Věc se má tak. Na většině postů (hlavně soudy) se udělalo jen škatule hýbejte se a to bylo vše. Aktivní pitomci nahradí ty uspokojené a jsme tam kde jsme tedy pseudodemokracii potažmo v pr….! No a poslední věc. Jak jste přišel na toho J. Nohavici? Větší blud jsem neslyšel! Vlastně ano. Od “pana” Hutky. Jenže ten byl jen zhrzený že ho klaka kolo V. Havla nevzala mezi sebe. Na počátku ano než jim došlo že je jen nýmand co se dral do popředí. Prozradím vám malou tajnost. Ještě za komančů se Jarda Nohavica sešel tajně ve Vídni s Karlem Krylem v jednom podniku s názvem Nacht Azyl. A nebylo to pro STB. To by Karel prohlédnul. Jarda měl i svou přezdívku kterou párkrát Karel použil při jeho pozdravení ve svých pořadech. Nakonec pokud jsem poslouchal Svobodnou Evropu tak by jste to věděl. Ale jelikož jste byl v té době připo…. nebo ještě nebyl na světě tak by jste to věděl. Tohle si můžete přímo ověřit v tehdejších zdrojích a také z doby po “revoluci” kdy tohle setkání přiznal. A nebylo jen ve Vídni ale i v Polsku. Tak nemelte hovadiny víte o té době naprosto kulový h….!!!!!

    • JOSOX:právě jsi na sebe prozradil,že máš vybrané lidi,kteří jsou špatní a kteří ne.Právě “umělci” na sebe navzájem donášeli,Nohavica nebyl jediný.Ten vousatý neschopný Hutka se do zahraničí dostal za pomoci STB.Jen Nohavica donášel?V tom případě jsi skutečně jenom vymytý mozek!Pro lidi v zahraničním obchodě platily jiné pasy,než pro normální občany.Oni měli pasy služební!,jež je opravňovaly k pobytu v cizině na tři měsíce.Normální pasy pouze měsíc,diplomatické pak půl roku.Nechvástej se tady,že bys řekl ne!Takoví hrdinové jste jenom na netu,ve skutečnosti by jste byli jen prospěcháři,jako většina těchto lidí na výnosných postech.Když už to výhody nepřinášelo,tak z nich byli hrdinové,co vraceli rudou knížku.Tak zklidni hormony a začni používat mozek.

   • S tímto nejde nic než souhlasit(komplet)…ale ještě k těm ňoumům z řad umělců,zářným příkladem toho je Huťka který v podstatě kromě jeho slavné “Náměště” nedokázal NIC ale pomlouvat Nohavicu umí jak nikdo.

 2. Také budu pořizovat nové gumy, ale vím, že z toho “nejlevnějšího” pneu a značku Tomket 100% vynechám!

 3. je velká škoda, že český podnikatel a jistě pravicový volič sponzoruje nějaký klauny ze Skotska a českému fotbalu nepomůže.

 4. Tak nějak se úplně vytratilo to zásadní. Že ze strany dětí nešlo o rasismus, protože vybučely jen Kamaru, na ostatní tmavé hráče nebučely. Takže rasismus ani omylem a ten křivák z Čech měl v první řadě tohle prasatům z Rangers vysvětlit. Místo toho to ještě víc vyhrotil!!!

  • Ano máte pravdu. Navíc se vytratilo i to že i v našich klubech hrají hráči tmavé pleti. Je to jen bohužel nabubřelé neokoloniální chování Britů. My poklekávat nemusíme. My se omlouvat za své chování nemusíme ( třeba k Indům atd.)!! Ale co očekávat od lidí a národa který se ani neráčil omlouvat za to že jeden z jejich panáků přijede vítězoslavně do Londýna že zradou ČR v Mnichově zachránil svět od války. Apropo jen malá otázka. Je vůbec Británie součástí Evropy?! Je to ostrov a v EU už není. Tak co kdyby UEFA vyhodila je?! Ať si hrají své poháry a ligu a bude klid. Jak se zdá tak šaškárna s UEFA dále pokračuje a strejdové nejsou schopni uvažovat rozumně. Stejně jako u VAR a jiných otázek. Zdá se že šašek Platiny má zdatné nástupce!

 5. jenom to pomyšlení, že pan sponzor šel z VIP lože mezi lidmi domů je dojemné. Co slyšel si asi vymaslel, aby se líbil Skotům.

 6. Tomket bych si nekoupil nikdy. Mám se rád. Majitel firmy jen ukázal své poklonkování západu a to za každých podmínek. Podlézání je výsadou lidí, kterým chybí hrdost. Já se také stydím, že on je Čech. Dělá nám akorát ostudu.

 7. Tomket nekupuji. V testech jsou hodnoceny jiné pneu lépe a tak musí podnikatel podlézat u Rangers…

 8. Ač nejsem fotbalový fanda ani nic nesleduji velmi rád se přidám k bojkotu šmejdských pneumatik

 9. Než byla kauza Kudela – Kamara, fotbal mě nijak nezajímal. Nespravedlivým obviňováním jsem se začala zajímat. Je to hnus! Tomket bojkotovat, najít i další firmy toho Grilla a bojkotovat také. Je to od něj hnus, obviňovat české děti z rasismu. Rasista tu je Grillo!

 10. zrada pri mnichovske dohode se stala soucasti 2 svetove valky a velka britanie se na ni podilela ted vyvolava valku ve sportu meli byste mit cas na sport ne na urazeni vyce trenujte jste velice dobre placeni oproti obycejnym lidem prestante je timto urazet chteji videt fotbal ne saskarnu

  • Budu si ho brát do huby pokud podporuje takové lidi jen kvůli vlastnímu prospěchu.Taky ti zacpali pusu koblihou:).

 11. Všimli jste si jak UEFA ztratila tvář v boji s rasismem poté, co před šampionátem jako nějaká inkvizice odsuzovala za neprokázané obvinění hráče k neúčasti na Euru a pak když se Anglie na tomto Euru v očích všech normálně uvažujících fanoušků fotbalu a slušného chování totálně zdiskreditovala? Uběhly dva měsíce od zápasu s Itálií a UEFA v disciplinárním řízení stále ,,řeší,, dva po sobě jdoucí a spolu související případy z tohoto zápasu UEFA. Aby to asi nevypadalo tak blbě, tak následný podnět podaný proti Spartě v zápase s Monakem je také stále v řešení. Ale dál už UEFA zase jakože úřaduje a trestá. Nechápu, co komisařům z UEFA tak dlouho trvá než vyhodnotí naprosto bezprecedentní hnus, který pořadatelská země předvedla v průběhu a pak i v samotném závěru mezinárodního šampionátu. Podle té doby, hádám, že to bude asi buď velký flastr, jako že na 20 let si tam nic mezinárdního nezorganizují a ještě budou hrát celý příští šampionát bez svých ,,fanoušků,, nebo UEFA čeká, až se na to skoro zapomene a pak dají Anglii opět nějaký trampný peněžní trest, který by si mohl dovolit zatáhnout jakýkoli hráč PL ze svého kapesného. Myslím, že to druhé a že představitelé UEFA budou mít pak brzy problém, jak si udržet koryta, protože týmům, které nejsou zvědavé na uměle generované kauzy ufňukaných, přeplacených hráčů, kteří za vším hledají jen rasimus, bude za nedlouho tolik, že se odmítnou účastnit turnajů, které se pak mění v médiích z fotbalu na hony na čarodějnice. Myslím si, že pokud nezmění pohled na aktuální dění pánové sedící momentálně v UEFA, tak ho změní nově zvolení.

 12. Už totálně zblbnutí neustálým lhaním masmédií. 90 procent není pravda minimálně v 80 letech, ne-li dřív. Zneužití se toho, že ti, co žili za sociku pomalu umírají, aby podali svědectví. O objektivní svědectví není zájem, nehodí se do krámu.

 13. UEFA nic nevyřeší,není to v jejich zájmu.Proto na veškerá obvinění ze strany britských šmejdů jenom kývá a trestá.Spartu potrestala za rasistické pokřiky na černocha.Ale proč totéž neudělal vuči tomu negrovi,který šel úmyslně provokovat po oslavě gólu před sparťanské fandy.Je to všechno úmyslně hrocené proti východoevropským týmům.Celá východní část Evropy by se měla oddělit od mafie UEFA,rozdělit majetek UEFA podle počtu členů a ať se tam třeba podělají.Jenže na to nemají odvahu,oslovit ostatní státy “barbarské” východní Evropy.

  • “Slávisto” ty jsi ale pako. Já také nemám rád Spartu. O tu tady ale nejde osle. Já fandím každému našemu klubu když hraje poháry. Ať je to i Sparta nebo Horní dolní. Nedohlídneš si ani na špičku nosu. Tady jde o body a koeficienty. A náš “rasismus”? Britové se drží pořekadla. Podle sebe soudím tebe. O jejich chování si netřeba dělat iluze. Ať si jen vzpomenou na Hilsborugh?! A pak kecají

 14. Njn.je vidět že jste výkvět této Zeměkoule.Saméj zasranéj rasista…Tak maléj stát a takhle si dovoluje,skurvenci Český

 15. Stydím se za to,že je Radek Grill Čech.I když…možná se za Čecha jen vydává,aby nám mohl škodit.

 16. Hele Grill běž si ugrilovat tomket a táhni do V.B. A tam si uplácávej ty tvoje tomkety a dej se s těma klečícíma hošíkama dohromady zaspívej si a dej jim ten tvůj nepovedený výrobek . Podle jména jestli jsi Čech tak o tom pochybuji fakt odstěhuj se a hnacej tam ty tvoje nepovedený výtvory.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené