Fanoušci Sparty přerušili trénink, Stramaccionimu dali letenku do Itálie

Pražská Sparta se momentálně nachází v nelichotivé pozici. Tento ambiciózní klub je téměř po polovině soutěže na pátém místě, které ani nezajišťuje účast v evropských pohárech. Projekt Nová Sparta se tedy otřásá v základech. Situaci ani nepomáhá tlak sparťanských fanoušků, kteří volají po vyhazovu italského trenéra Andrea Stramaccioniho. Nyní dokonce přerušili trénink a dali Italovi letenku do jeho rodné vlasti.

Fanoušci Sparty se proti Stramaccionimu bouří už pár kol. Kotel se také při domácích zápasech snaží přesvědčit i ostatní diváky, aby neskandovali nebo dokonce svá místa předčasně upustili. Většina ostatních příznivců se však k jádru nepřidala.

Další protest se konal v pátek v odpoledních hodinách. Pár fanoušků se zjevilo na pátečním tréninku a Stramaccionimu předali tričko s nápisem Arrivederci a kouči rovněž předali v obálce letenku do Itálie.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.