Spojte se s námi


Fortuna liga

Fanoušci Sparty přerušili trénink, Stramaccionimu dali letenku do Itálie

Publikováno

dne

Pražská Sparta se momentálně nachází v nelichotivé pozici. Tento ambiciózní klub je téměř po polovině soutěže na pátém místě, které ani nezajišťuje účast v evropských pohárech. Projekt Nová Sparta se tedy otřásá v základech. Situaci ani nepomáhá tlak sparťanských fanoušků, kteří volají po vyhazovu italského trenéra Andrea Stramaccioniho. Nyní dokonce přerušili trénink a dali Italovi letenku do jeho rodné vlasti.

Fanoušci Sparty se proti Stramaccionimu bouří už pár kol. Kotel se také při domácích zápasech snaží přesvědčit i ostatní diváky, aby neskandovali nebo dokonce svá místa předčasně upustili. Většina ostatních příznivců se však k jádru nepřidala.

Další protest se konal v pátek v odpoledních hodinách. Pár fanoušků se zjevilo na pátečním tréninku a Stramaccionimu předali tričko s nápisem Arrivederci a kouči rovněž předali v obálce letenku do Itálie.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.