Spojte se s námi


Fortuna liga

Fanoušci Sparty nechápou (ne)posilování klubu. Jak reagují?

Pražská Sparta se v zimním přestupovém období přes kapsu příliš neplácla. Dle některých vyjádření údajně nechtěl posily samotný trenér Pavel Vrba. Otázkou je, jestli za promařené přestupní okno opravdu může pouze zkušený stratég. Jak reagují fanoušci Sparty?

Publikováno

dne

Pražská Sparta se v zimním přestupovém období přes kapsu příliš neplácla. Dle některých vyjádření údajně nechtěl posily samotný trenér Pavel Vrba. Otázkou je, jestli za promařené přestupní okno opravdu může pouze zkušený stratég. Jak reagují fanoušci Sparty?

Sparta před sezónou 2021/2022 deklarovala jasné cíle, jedním z nich je i útok na titul. Oproti předchozím sezónám se Spartě daří opravdu lépe a také je stále ve hře o zisk MOL Cupu.

Každopádně fanoušci nechápou mizerný přístup klubu v zimním přestupovém okně. Dle nich Sparta potřebuje širší a kvalitnější kádr.

Je pravda, že letenští dlouhodobě trápí zranění a jakmile chybí některé opory jako je třeba Ladislav Krejčí ml., tak je hra Sparty téměř k nerozeznání.

Na druhou stranu si zase sparťané musí uvědomit, že klubový management stále drží Adama Hložka a již zmíněného Ladislava Krejčího ml. Jiné české kluby by takové klenoty pravděpodobně už dávno prodaly.

Tomáš Rosický a spol. v zimě přivedli Tomáše Čvančaru (FK Jablonec), Adama Goljana (MŠK Žilina) a na poslední chvíli došlo k podpisu talentovaného gólmana Filipa Nalezinka (FK Pardubice).

Letenští v podstatě získali pouze jednu posilu, která se může okamžitě ucházet o post v základní jedenáctce.

Reakce fanoušků Sparty

„Já věřím tomu, že Vrba nikoho nechce. V Plzni vyhrával tituly s kádrem, kde točil 14 lidí.“

„A pak vidíš Slavii, jak si už teď systematicky staví tým pro další sezónu. Zatímco my budeme v létě prodávat klíčový hráče, nakupovat na poslední chvíli a půlku sezóny se zase sehrávat.“

Fotbalový novinář Michal Kvasnica k last minute přestupu talentovaného gólmana dodal neuvěřitelnou příhodu.

„V souvislosti s jedním z nejlepších hráčů podzimu ligy U19 jsem si vzpomněl na historku…jak nejmenovaný fotbalista potkal obrovitého F. Nalezinka v posilovně: myslel si, že je to nový kondičák pardubického áčka a začal mu vykat, než zjistil, že je to 18letý dorostenec.“

Zdroj: Michal Kvasnica, Sparťanské Noviny, Zdenek Koutsky, ruda

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.