Spojte se s námi


La Liga

Fanoušci Barcelony se lekli: „Messi“ se fotil na Santiago Bernabeu

Publikováno

dne

Irský občan Parastes byl až do léta celkem neznámým mužem. Když se však jeho podobnost s Messim začala v létě šířit internetem a reportáž o něm udělal i BeIN Sports, velice rychle se z něho stala celebrita.

Parastes se nejednou stal známým po celém světě jako Messiho dvojník, který mu jakoby z oka vypadl.

Od té doby už uběhl nějaký čas a na Parastese se postupně zapomnělo. Všechno však změnila šikovně připravená akce jeho návštěvy stánku Realu Madrid, teda chrámu největšího rivala FC Barcelony.

Mnozí fanoušci katalánského giganta zůstali v šoku, když viděli „Messiho“, jak se fotí před prázdnými tribunami madridského soka.

Naštěstí pro Barcelonu však šlo jen o fór, vždyť kdyby jednou skutečný Messi navštívil takovým způsobem Santiago Bernabeu, nemohlo by to znamenat nic jiného, než jeho skutečný přestup do Realu Madrid.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.