Spojte se s námi


Hokej

Extraliga v kostce: V Liberci zákaz vycházení, Indiáni marodí. Místo výher slaví Mora zatím pouze prodej dresů

Tipsport Extraliga vyhlíží svůj start už jen přibližně v horizontu dvou týdnů! Není tak divu, že přípravy klubů vrcholí. V Olomouci zažívají výsledkovou bídu, neboť stále čekají na první výhru. David Krejčí totiž zatím týmu pomáhá jen z marketingové části. Nepříjemná nálada panuje i v Plzni.

Publikováno

dne

Tipsport Extraliga vyhlíží svůj start už jen přibližně v horizontu dvou týdnů! Není tak divu, že přípravy klubů vrcholí. V Olomouci zažívají výsledkovou bídu, neboť stále čekají na první výhru. David Krejčí totiž zatím týmu pomáhá jen z marketingové části. Nepříjemná nálada panuje i v Plzni. Indiáni budou zřejmě muset na svůj marodící tým nasadit šamanský tanec. Už teď se toho kolem Extraligy děje dost. Všechno jsme to zase naskládali do jedné kostky.

  • Bílí Tygři se chystají teprve na své první domácí utkání v rámci přípravných zápasů před sezonou. Vedení Liberce popsalo na svém webu podmínky pro fanoušky, za kterých bude utkání probíhat. Očkování, test či ten třetí papír, to už je spíš taková fráze. Pokud však fanoušci přijdou bez těchto dokumentů, mohou si na pokladnách zakoupit samotest za 100 Kč, díky kterému se dostanou do haly. Když už se tam vejdou, tak tam ale budou muset vydržet. Pořadatelé se rozhodli, že nikoho z diváků po dobu utkání nepustí ven a pak nazpět.
  • Jeden týden. Tak dlouho trvala v Českých Budějovicích zkouška útočníka Jiřího Ondráčka, než s Motorem podepsal smlouvu. Za Kladno zatím stihnul dvě utkání, v tom druhém se mu však podařilo dvakrát skórovat. Ve Zlíně odehrál zkušený útočník 661 zápasů, poprvé se ve své kariéře představí v rámci Extraligy v jiném dresu. V minulé sezoně nasbíral v 50 zápasech 8 bodů za 4 góly a 4 asistence.
  • Jako utržení z řetězu! Ještě nedávno nevýrazná Olomouc je najednou středem pozornosti. „Evidujeme zvýšený zájem fanoušků na Facebooku, Instagramu i Twitteru. A to především z USA,“ popsal marketingový manažer Olomouce Simon Vejtasa. Důvodem je pochopitelně příchod Davida Krejčího. Zvýšil se i zájem o dresy. „Konkrétně dresů jsme za poslední měsíc prodali tolik, co za poslední dva roky,“ doplnil s úsměvem Vejtasa.
  • Nutno však říct, že hokejisté Olomouce už spásu v podobě Davida Krejčího potřebují především na ledě. Mora má za sebou v přípravném období už šest zápasů, ale stále čeká na první vítězství. K tomu měla blízko v posledním utkání na ledě Vítkovic, jenomže o šanci na výhru přišli v čase 59:39. Jestlipak v Olomouci na toho Krejčího nespoléhají až moc!
https://www.facebook.com/110353305690020/posts/4482418845150089/?d=n
  • Podle posledních slov ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha budou i v září pojišťovny proplácet testy na covid-19. Původně si je totiž měli nově hradit občané sami. Kvůli horšící se situaci v okolních zemích však došlo ke změně. Znamená to, že hokejový fanoušek nebude muset kvůli návštěvě utkání vynaložit finance navíc z vlastní kapsy. Ostatní restrikce zůstávají nadále v platnosti.
https://www.facebook.com/103690357904694/posts/357585242515203/?d=n
  • Sotva se indiáni z Plzně začínali dostávat do tempa, už se jejich zápasový kolotoč musí na chvíli zastavit. Západočechy totiž trápí marodka, k několika zraněným hráčům se přidali ještě někteří nachlazení. Proto se rozhodli, že zruší úterní přípravné utkání s Litvínovem. Klub však ujistil veřejnost, že se nejedná o onemocnění covid-19. Pro jistotu byly celému týmu provedeny antigenní testy, avšak všechny byly negativní.

Zdroj: Tipsport Extraliga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.