Spojte se s námi


Hokej

Extraliga v kostce: Účastníci CHL hlásí konec přípravy, Musil vystřílel Tygry. Motor zůstává bez sponzora

Venku to pomalu vypadá, že nejparnější letní dny jsou u konce, stejně tak je u konce přípravné období pro týmy, které už brzy čekají zápasy v Lize mistrů. Mezitím došlo při dlouho očekávané schůzi mezi Motorem a Madetou k oficiálnímu ukončení extraligové spolupráce.

Publikováno

dne

Venku to pomalu vypadá, že nejparnější letní dny jsou u konce, stejně tak je u konce přípravné období pro týmy, které už brzy čekají zápasy v Lize mistrů. Mezitím došlo při dlouho očekávané schůzi mezi Motorem a Madetou k oficiálnímu ukončení extraligové spolupráce. Na ledě se však Budějovice dočkaly první výhry. Na tom pardubickém zase řadili Musil s Camarou.

  • Povedený večer má za sebou pardubický útočník Adam Musil, který poprvé od svého přestupu nastoupil proti Bílým Tygrům. Svého bývalého zaměstnavatele rozhodně nešetřil, neboť si v utkání připsal hned hattrick. Činil se taky Anthony Camara. Ten se trefil dvakrát. Dynamo porazilo Liberec 5:3.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=482931556209649&set=a.383048852864587&type=3
  • Mlékárenská společnost Madeta skutečně nakonec opouští budějovický Motor. Ten o tom už oficiálně informoval ne svém webu. Spolupráce mezi klubem a dlouholetým partnerem zůstává nadále na mládežnické úrovni. Z oficiálního názvu extraligového klubu se však vytratil.
  • Alespoň jedna radost pro České Budějovice. Po pěti úvodních porážkách v přípravě se jim podařilo konečně vyhrát. Nebyla to žádná hitparáda, ale i výhra 3:2 v prodloužení proti Kladnu se počítá.
  • Šéfkomentátor hokeje na stanici O2 TV Sport Jan Homolka představil na svém twitterovém účtu novou úpravu pravidel, která bude platit od začátku nacházející sezony. Po zakázaném uvolnění už si nebude moct bránicí tým vzít oddechový čas. Dříve platilo, že nemohl pouze vystřídat, což týmy po delším závaru v obranném pásmu řešily právě time-outem.
  • Třinec, Sparta i Mladá Boleslav zakončili období přípravných zápasů. V následujícím týdnu je už totiž čekají ostré zápasy v rámci Hokejové Ligy mistrů. Takhle si nejlepší tři týmy loňského extraligového ročníku vedly.
HC OCELÁŘI TŘINEC

Zápasy – 4
Výhry – 2
Prohry – 2
Skóre – 8:11

HC SPARTA PRAHA

Zápasy – 6
Výhry – 2
Prohry – 4
Skóre – 14:19

BK MLADÁ BOLESLAV

Zápasy – 3
Výhry – 1
Prohry – 2
Skóre – 8:6

Zdroj: Tipsport Extraliga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.