Spojte se s námi


Evropská liga

Evropská liga – Viktoria Plzeň veze remízu

Publikováno

dne

Jediný český účastník v pohárové Evropě Viktoria Plzeň veze z horké bělehradské půdy remízu.

Po vcelku vyrovnaném zápase uhráli plzeňští dobrý výsledek (1:1) před čtvrteční domácí odvetou. Ale pozor, spoléhat na dobré výsledky z hřiště soupeřů, se jim již ne jedenkrát vymstilo.

Zápas měl průměrnou úroveň, byl velmi svázaný taktikou mužstev a plný nepřesností. Téměř vyprodaný stadion (25 000 diváků) Partizanu hnal své svěřence do útoku. Až na jednu nešťastnou teč z 58. minuty z centru z pravé strany, který dopadl na hlavu hlavní síly domácího mužstva střelce Tawamby a ten tak otevřel skóre. Mnoho jiných šancí si však domácí v zápase nevypracovali.

Vyrovnání vyústilo ze zlepšené hry Viktorie před brankou srbského týmu a několika ohroženími brankáře Stojkoviče. Jedno z nich proměnil, po centru střídajícího Zemana a asistenci Krmenčíka, obránce Řezník ve vyrovnávající gól.

Pět minut před koncem byl ještě vyloučen stoper Partizanu Mitrovič a tím prakticky zápas skončil. Plzni stačila remíza a Partizan Bělehrad se již na nic dalšího nezmohl. Viktoria Plzeň bude doma favoritem a postup by jí snad neměl uniknout. Dále by tak mohla reprezentovat český fotbal v Evropské lize.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.