Spojte se s námi


Evropská liga

Evropská liga: Dnešní odveta Viktoria Plzeň – Partizan Bělehrad

Publikováno

dne

Dnes večer se v 19 hodin rozhodne o dalším učinkování našeho jediného účastníka v evropských pohárech.

Viktoria Plzeň přivítá na svém hřišti srbský celek z Bělehradu, kde minulý týden uhrála dobrý výsledek, remízu 1-1.

Výkon však již tak kvalitní nebyl a ani v ligovém zápase v Olomouci plzeňští příliš nepřesvědčili, i když oba nerozhodné výsledky hodnotil trenér Vrba pozitivně. Naznačil však také, že je třeba se zlepšit hlavně v ofenzivě.

Vzhledem k tomu, že Viktoria hraje doma mnohem útočněji, můžeme se těšit i na nějakou branku. Hrát na 0-0 by asi nebyl dobrý plán a nejspíše se k němu ani neuchýlí.

Pozor však i na soupeře, jehož trenér Djukič věří, že jedou pro vítězství a postup. Hrají svůj nejdůležitější zápas za 20 let a hlavně útočník Tawamba či podhrotový Soumah jsou velmi nebezpeční hráči.

V dalším kole se již schyluje k postupu velkých fotbalových týmů. Do odvet jdou s náskokem Atletico Madrid, RB Lipsko, Borussia Dortmund, Athletic Bilbao, AC Milan, Arsenal či Olympique Marseille. Určitě atraktivní soupeři pro český celek v dalším kole.

Tak ať to vyjde.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.