Spojte se s námi


La Liga

Espanyol se bude snažit o první letošní výhru proti Celtě Vigo

Publikováno

dne

Pondělní dohrávka nabídne duel dvou týmů, které nezastihl začátek letošní sezóny v dobré formě. Espanyol přivítá Celtu Vigo a bude se snažit o svojí první letošní ligovou výhru.

To Celta Vigo již jednou vyhrála a to v posledním kole, kdy porazili letos tragický tým Alaves, který následně odvolal trenéra.

Vzájemné zápasy také hovoří pro Celtu Vigo, která vyhrála 3 z posledních 5 duelů, dva zbylé zápasy poté skončily remízou.

STATISTIKY

  • Espanyol prohrál poslední 4 ligové zápasy na RCDE Stadium.
  • Espanyol vstřelil v letošní ligové sezóně pouze jeden gól.
  • Celta Vigo prohrála poslední 4 ligové zápasy venku.
  • Celta Vigo prohrála 7 z posledních 9 venkovních duelů s Espanyolem.

PREDICTION

Jak jsem již psal, Celta Vigo byla v posledních letech velmi úspěšná a to platilo i ve vzájemných zápasech. Espanyol totiž Celtu Vigo nedokázal porazit ani jednou z posledních 5 zápasů.

Opačná situace však je, pokud hraje Espanyol na svém domácím stadionu, kde Celta Vigo prohrála 7 z posledních 9 duelů. Ovšem i tato statistika je poněkud zavádějící, jelikož v posledních dvou zápasech si Celta Vigo odvezla z RCDE Stadium 4 body.

Celta Vigo přivedla před sezónou nového trenéra Juana Carlose Unzuého, který se zatím prezentuje poměrně útočným fotbalem a v úvodních zápasech je to jasně vidět. Celta Vigo sice vstřelila v prvních 3 ligových zápasech 4 góly, ovšem 5 jich inkasovala.

Reklama

Oblíbené