Spojte se s námi


eSport

Epic Games opět odsouvají svůj update hry Fortnite

Publikováno

dne

Společnost Epic Games opět odsouvá svůj update hry Fortnite o jeden týden. Navazuje tak na probíhající protesty a aktivity, které momentálně tíží celé USA.

Epic je velmi známý svými eventy, které probíhají v rámci hry Fortnite. Dle slov vývojářů, nepracují s touto hrou jako s „obyčejnou FPS střílečkou“, ale jako se sociální platformou.

Událost, která se měla odehrát 6. června, měla opět pozměnit mapu, přinést nový herní obsah a posunout příběh hry o několik kroků dále. Ráno, v den akce, ale vyšla jasná zpráva z centra společnosti.

„Nedávné případy jsou pro nás všechny připomínka existence bezpráví a popření základních lidských práv osob. Uvědomujeme si, čím si prochází naši přátelé, rodiny, spolupracovníci a blízcí, se kterými žijeme. Věříme v rovnost a spravedlnost, diverzitu, inkluzi a jejich důležitost oproti politickým tématům,“ vyjádřili se ve své tiskové zprávě vývojáři hry.

Herní událost The Device byla odložena na pondělí 15. června. Začátek třetí sezóny pak na 17. června.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.