Spojte se s námi


Ostatní

Emmanuel Adebayor bez servítky na adresu Roberta Manciniho

Publikováno

dne

Togský fotbalový útočník Emmanuel Adebayor toužil zažít úspěšnější hráčskou kariéru, ale také ho naplňuje pocit, že si splnil několik životních snů.

Zkušený 31-letý kanonýr tureckého klubu Istanbul Basaksehir to prozradil v rozhovoru pro tamní deník Hürriyet.

„Nejsem spokojen s mojí fotbalovou kariérou, ale nemůžu si ani stěžovat. Jsem stále na živu, takže si nadále mohu plnit své sny,“
vyhlásil vysoký útočník, který má v životopise několik zajímavých destinací.

V minulosti oblékal dres anglických klubů Arsenalu, Manchesteru City či Tottenhamu Hotspur, krátce hostoval i ve španělském Realu Madrid.

„Snil jsem o tom, že si jednou zahraju za Arsenal a Real Madrid. Tyto sny se mi splnily. Možná začnu snít i o zisku Zlatého míče,“ vtipně doplnil Emmanuel Adebayor.

Účastníka MS 2006 v Německu na klubové úrovni vedlo více trenérských velikánů, například José Mourinho, Arséne Wenger nebo Roberto Mancini. Zatímco první dva uznává, poslední jmenovaný na něho neudělal příliš dobrý dojem.

„Nejhorší kouč jakého jsem měl byl Roberto Mancini. Nikdy jsem neměl rád jeho tréninkové metody. Naopak nejlepší trenér se kterým jsem pracoval, je určitě José Mourinho,“ konstatoval Emmanuel Adebayor.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.