Spojte se s námi


Serie A

El Shaarawy potvrdil další své působení v AS Řím

Publikováno

dne

Podle italského webu football-italia.net se přestup El Shaarawyho v příštím sestupovém období neplánuje. Agent ofenzivního hráče potvrdil, že El Shaarawy je v AS Řím spokojený a miluje město, klub i fanoušky.

Aktuálně pětadvacetiletý křídelník má v Římě smlouvu do roko 2020. Celým jménem Stephan Kareem El Shaarawy má jak italskou tak egyptskou národnost. S fotbalem začínal v Genoe a v roce 2011 přestoupil do AC Milín.

Zde se příliš neprosadil a následovala hostováí v Monaku a následně i v AS Řím. Právě v Římě na sebe upoutal velkou pozornost a v roce 2016 tam přestupil na trvalo.

V Serii A dosud nastoupil k 159 zápasů a vstřelil celkem 43 branek, na dalších 24 přihrál. Také v letošní sezóně patří k oporám římského AS. Celkem má na kontě v aktuální sezóně 33 zápasů, 8 branek a 7 asistencí.

V italské reprezentaci působí už od nejmladších výběrů. V áčku debutoval v roce 2012 a dosud nasbíral 23 startů, ve kterých třikrát skóroval.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.