Spojte se s námi


Fotbal

Dynamo České Budějovice hlásí posilu do ofenzivy!

SK Dynamo České Budějovice těsně před začátkem ligy oficiálně oznámilo podpis nejnovější akvizice. Tato posila je směrem do ofenzivy a měla by tak pomoci se střílením gólů.

Publikováno

dne

SK Dynamo České Budějovice těsně před začátkem ligy oficiálně oznámilo podpis nejnovější akvizice. Tato posila je směrem do ofenzivy a měla by tak pomoci se střílením gólů. Touto akvizicí se stává Emmanuel Tolno z druholigového celku FC MAS Táborsko.

Těsně před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY hlásí fotbalové Dynamo další posilu do ofenzivy. Na roční hostování s opcí totiž přichází jednadvacetiletý Emmanuel Tolno, který je kmenovým hráčem druholigového Táborska.

Emmanuel Tolno působí v České republice již od července roku 2019, kdy přišel do tehdy třetiligového Táborska z guinejského klubu FC Sequence. Ve své první sezoně odehrál za Táborsko 16 zápasů a na konto si připsal 4 vstřelené branky.

I on se tedy podílel na postupu do druhé ligy, kde se mu v loňské sezoně také dařilo. V uplynulé sezóně odehrál Tolno celkově 25 utkání, vstřelil 7 gólů a připsal si 1 asistenci.

Během letošního léta pak díky spolupráci Dynama a Táborska přišel Tolno na testy do budějovického klubu, kde zaujal trenéra Davida Horejše natolik, že se oba kluby dohodly na hráčově hostování do konce sezony s následnou opcí.

„Emmanuel Tolno si v přípravě vybojoval své místo v týmu. Trenér David Horejš měl dostatek času na to, aby si ho vyzkoušel a nyní před startem ligy potvrdil, že by ho měl rád v týmu.“

„Jsem moc rád, že jsme se díky vzájemné spolupráci s Táborskem dohodli na hostování s následnou opcí,“ říká k přestupu předseda představenstva Dynama Vladimír Koubek.

Emmanuel Tolno, jenž je původem z Guiney, dokáže nastoupit na obou křídlech a také jako střední ofenzivní záložník.

Zdroj: SK Dynamo České Budějovice, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.