Spojte se s námi


Fortuna liga

Dukla deklasovala Mladou Boleslav

Publikováno

dne

V pátečním programu HET ligy byly netradičně tři zápasy. V tom prvním se proti sobě utkala pražská Dukla a Mladá Boleslav. Domácí využili senzačního vstupu do zápasu a zvítězili vysoko 4:1.

Dukla začala dvěma rychlými góly

Snad ani Dukla nečekala tak skvělý start. Ve 3. minutě ji totiž poslal přesnou trefou z přímého kopu do vedení Jakub Podaný a o tři minuty později zvyšoval na 2:0 Uroš Djuranovič. Ten využil chytrého pasu Holendy a na zadní tyči už jen zasouval míč do odkryté brány.

S Boleslaví rychle branky viditelně zamávaly. Ve 13. minutě vyslal Podaný skrytou střelu, ale Agajev stihl zareagovat včas a míč vyrazit alespoň na roh. Z toho domácí nic nevytěžili, naopak soupeř mohl z protiútoku vsítit kontaktní branku. Mingazov se ve vápně nůžkami položil do centru a jeho sympatický pokus skončil pouze na břevně.

V 19. minutě se Tomáš Přikryl dostal k odraženému míči, ale jeho technickou střelu z hranice vápna dokázal Rada vytěsnit. Stejný hráč už byl o pět minut později o poznání úspěšnější. Ten pláchl domácí obraně a v samostatném průniku prostřelil brankáře Radu – 2:1.

Ke konci poločasu ještě Duklu zazlobil Fabián, který si vyskočil na centr, ale jeho hlavičku si domácí brankář pohlídal. To bylo z první půle vše, týmy tak šly do šaten za stavu 2:1.

Další skvělý start Dukly

Dukla o své výhře rozhodla skvělými začátky v obou poločasech. V 50. minutě se Jan Holenda opřel do skákajícího míče a ač mu střela nesedla, tak zapadla za záda Agajeva – 3:1. Po této brance domácí polevili, což se odrazilo i na počtu šancí, kterých bylo méně, než v prvním poločase.

Další branková příležitost se naskytla až o dvacet minut později, ale hned byla gólová. Agajev střelu Holendy vyrazil pouze pod nohy Uroče Djuranoviče, který svou druhou brankou v zápase už zvýšil stav na 4:1.

Závěr zápasu už se víceméně dohrával. Za zmínku ještě stojí příležitost z 86. minuty, kdy Pauschek hledal před bránou volné spoluhráče, ale tam si málem míč do vlastní sítě srazil Bezpalec.

Dukla v patnáctém kole HET ligy zvítězila doma s Mladou Boleslaví přesvědčivě 4:1 a bude tak přezimovat na devátém místě tabulky.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.