Drinkwater má další průšvih. Před barem jej napadla skupina agresorů

Jen čtyři měsíce dělily dvě nepříjemné události týkající se středopolaře Burnley Dannyho Drinkwatera. Po řízení v podnapilém stavu se host z Chelsea zapletl do šarvátky u jednoho z manchesterských nočních podniků.

http://gty.im/1167192759

Uplynulý víkend Drinkwater z paměti jen tak nevymaže. 29letý fotbalista si oddych přes reprezentační přestávku zpestřil výletem do 45 kilometrů vzdáleného Manchesteru, kde v dresu tamního United fotbalově vyrůstal. S nastálým scénářém ale předtím jistě nepočítal.

V době, kdy už totiž měl, diplomaticky řečeno, něco vypito, jej kvůli obtěžování cizích žen vyvedli pověření zaměstnanci ven. Před vchodem si na Drinkwatera počíhalo několik mužů, kteří se neštítili hrubého zacházení.

Trojnásobný reprezentant Anglie vyvázl s několika pohmožděninami a tržnými ranami. Největší starosti však hráčově zaměstnavateli způsobuje pohmožděný kotník. Ten by mohl bývalého fotbalistu Leicesteru vyřadit ze hry až na několik týdnů.

Oficiálně se zatím Chelsea s Burnley k incidentu nevyjádřily. Sean Dyche však údajně nezvažuje přerušení Drinkwaterova hostování. Záložník sám pak v pondělí zahájí rehabilitaci a pravděpodobně také stíhání po partě odpovědné za potyčku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..