Spojte se s námi


Bundesliga

Dortmund vs Brémy: Preview a tipy na sázení

Bundesligu po reprezentační přestávce rozehrají v Signal Iduna Parku Brémy s domácí Borussií. Domácí budou chtít navázet na výsledky a na formu, kterou získali právě před reprezentační pauzou. Hostující celek měl přes pauzu co zlepšovat a jestli se chce vyhnout bojům o sestup, měl by výkony zlepšit.

Publikováno

dne

Bundesligu po reprezentační přestávce rozehrají v Signal Iduna Parku Brémy s domácí Borussií. Domácí budou chtít navázet na výsledky a na formu, kterou získali právě před reprezentační pauzou. Hostující celek měl přes pauzu co zlepšovat a jestli se chce vyhnout bojům o sestup, měl by výkony zlepšit.

Dortmund se momentálně nachází na čtvrtém místě Bundesligy pouze s dvoubodovou ztrátou na první Leverkusen. Ze začátku soutěže přišly hned 2 remízy a vypadalo to tak, že se tým ještě vyrovnává s odchodem Juda Bellighama. Od té doby však Dortmund všechny své zápasy vyhrál, a ještě neokusil prohru.

Na druhé straně Werder Brémy obklopují 14. místo s pouhými šesti body. Body si připsali v duelech s momentálně posledním Kolín a předposlední Mohučí. Pouze v jednom zápase si Brémy dokázali udržet čisté konto, což mrzí především českého brankáře Jiřího Pavlenku.

Klíčové postavy

Klíčovou postavou domácího týmu je určitě Julian Brandt. Střední ofenzivní záložník je ofenzivním mozkem Borussie. Většina akcí jde přes něj, v Bundeslize už má na svém kontě 2 góly a 4 asistence. Právě on by měl získat roli, kterou zastával již zmíněný Jude Belligham.

Mezi opory stále ještě patří nestárnoucí už ikona Dortmundu Marco Reus. V klubu krom stále role hráče plní i roli mentora pro nově příchozí mladé hráče. V této sezoně Bundesligy má na svém kontě 3 góly a je na děleném prvním místě střelecké tabulky klubu s Donyellem Malenem.

Na straně Brém je klíčovým hráčem určitě útočník Marvin Ducksch. V minulém ročníku Bundesligy zaznamenal 12 gólů a letos má svém kontě dvě branky. I na něm se projevuje herní krize celého mužstva. Jakmile se celému týmu začne dařit, i on začne sázet daleko více gólů.

Miloš Veljkovič je defenzivním držákem Werderu. Srbský střední obránce dlouhodobě patří do základní sestavy Brém. V klubu je navíc od roku 2015 a prostředí klubu dokonale zná. Nesmíme zapomenou ani na fakt, že nastupuje v srbské reprezentaci, kvalifikační utkání proti Černé Hoře odehrál celé.

Zranění Pavlenky

Během reprezentační přestávky utrpěl zranění třísel Jiří Pavlenka a to znamená velkou komplikaci. Pavlenka je totiž dlouholetou jedničkou klubu, už od svého příchodu z pražské Slavie. Do brány tak bude muset Michael Zetterer, který v minulé sezoně odchytal pouhé 2 zápasy a letos to pro něj bude soutěžní premiéra.

Tipy na sázení

V zápasech Dortmundu padá pravidelně hodně gólů, takže tip počtu gólů nad 2,5 by určitě nebyl zcestný. Samozřejmě domácí tým je ohromným favoritem a nejspíš se bude radovat minimálně z dvougólového vítězství. Dortmund navíc porazil Brémy ve čtyřech z posledních pěti zápasů. Brémy se radovali minulou sezonu právě v Signal Iduna Parku

Tip na sázení I Výhra Dortmundu a více než 2,5 gólu v zápase

Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zdroj: Bundesliga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.