Spojte se s námi

Fortuna liga

Dočkáme se překvapení? Středeční MOL Cup nabídne mnoho zajímavých duelů, u elitních týmů mohou dostat prostor naděje

MOL Cup mezi fanoušky českého fotbalu není zrovna dvakrát oblíbený. Každý postup se nicméně počítá a nyní je příležitost dát šanci nadějím. Dočkáme se díky tomu i nějakého překvapení?

Publikováno

dne

MOL Cup mezi fanoušky českého fotbalu není zrovna dvakrát oblíbený. Každý postup se nicméně počítá a nyní je příležitost dát šanci nadějím. Dočkáme se díky tomu i nějakého překvapení?

V úterý jsme se dočkali předehrávky, ve kterém postoupily ligové celky. Kladno nestačilo na Slovan Liberec a po porážce 0:2 se s pohárem loučí, stejně na tom je Prostějov, který padl 4:2 v Mladé Boleslavi.

Dnes je na programu mnohem víc utkání, pojďme se na ně tedy podívat. Třetiligové Domažlice hostí doma Jablonec, který není ve zrovna optimální formě. Kádr má ale široký a kdy jindy se chytnout, než nyní?

Opava doma vyzve Zbrojovku Brno a jedná se o jediný souboj dvou týmů ze stejných soutěží. Mírným favoritem jsou hosté, zde ale těžko cokoliv předpovídat. Třetiligové Velvary zdolaly Vlašim a mohou si užít doma zápas s Pardubicemi.

Zápy jsou ve vynikající formě a budou ji chtít potvrdit v domácím prostředí proti Baníku Ostrava. Dosud nedošlo na žádné měření sil těchto celků a rozhodně je na co se těšit. právě zde by mohlo dojít na jedno překvapení.

Dočkáme se i soubojů dvou Slavií. Hanácká Slavia Kroměříž doma vyzve Slavii Praha a bude z toho obrovský svátek fotbalu. O postupujícím musí být jasno, i když můžeme očekávat výrazné proměnění sestavy a šanci pro naděje.

Sparta měla původně hrát doma s Žižkovem, místo toho musí do Líšně. Čas výjezdům zrovna nepřeje a málokterý fanoušek je tedy za takový zápas rád. I zde by nemělo dojít k žádnému překvapivému výsledku a zahrají si méně vytížení hráči.

Vyškov v Drnovicích bude chtít vyzrát na ligové Teplice, které jsou pouze mírným favoritem. Společně s Baníkem je zde největší šance na překvapení. Hradec Králové bez formy jede do Jihlavy, která má starosti i ve druhé lize.

Poslední zápas se hraje na Slovácku, kam přicestuje Dukla Praha. V domácím prostředí je Slovácko silné a i s obměnou by nemělo být těžké postoupit. Další zápasy se hrají až v říjnu.

Zdroj: MOL Cup

Reklama

Oblíbené