Spojte se s námi


Bundesliga

Dočká se dnes Patrik Schick premiéry? Kouč Leverkusenu tvrdí, že je v dobré formě

Patrik Schick je hráčem Leverkusenu sice teprve pár dní, přesto by se již v nedělním pohárovém klání mohl dočkat debutu. Naznačil to i kouč Bayeru Peter Bosz.

Publikováno

dne

Patrik Schick je hráčem Leverkusenu sice teprve pár dní, přesto by se již v nedělním pohárovém klání mohl dočkat debutu. Naznačil to i kouč Bayeru Peter Bosz.

Zdroj: twitter.com/bayer04_en/

Leverkusen v neděli čeká vstup do nové sezony. Zatím však teprve té pohárové. V rámci prvního kola DFB-Pokalu totiž přivítají doma Norderstedt, který působí ve čtvrté německé lize.

V soupisce na zápas navíc nechybí ani český útočník Patrik Schick, který je v klubu teprve od úterý a za Bayer si zatím neměl šanci zahrát ani jednu minutu.

Mohl by se tak dočkat premiéry v novém dresu, což připustil na tiskové konferenci i jeho nový trenér Peter Bosz: „Trénoval s námi zatím sice jen dvakrát, ale z toho, co jsem viděl, vypadá velice dobře. Mohl by v zápase sehrát roli.“

Leverkusen do zápasu půjde jako jasný favorit a cokoliv jiného, než výhra, bude bráno jako selhání. I proto je pravděpodobné, že Schick dostane nějaký ten prostor, aby se s novými spoluhráči co nejrychleji sehrál.

Bundesliga totiž začíná už za týden a Patrik má hrát v ofenzivě Bayeru stěžejní roli. Není tedy na co čekat a je nutné jej do formy dostat co nejdříve.

Zdroj: Bayer Leverkusen

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.