Spojte se s námi


Serie A

Dnešní římské Derby della Capitale slibuje velkou podívanou

Publikováno

dne

Málokdy se v minulosti stalo, že před derby mezi římským Laziem a konkurentem z AS mají oba týmy tak výbornou formu. O to bude dnešní derby zajímavější. Výkop je plánován na 18:00 a zápas bude řídit zkušení italský rozhodčí G. Rochci.

Oba celky dělí v tabulce jen jediný bod. Lazio je s 28 body čtvrté, AS Řím o bod a příčku pozadu. Oba týmy mají na dohled první Neapol s 32 body. Lazio i AS se letos opět prezentují velmi ofenzivním stylem. Oba celky mají také výbornou formu a dlouho neprohrály. AS Řím neprohrálo 6 posledních zápasů a 5 posledních navíc jasně vyhrálo. Lazio má ještě působivější bilanci. V devíti posledních zápas vyhrálo.

Kouč domácího AS – Di Francesco má k dispozici prakticky kompletní kádr. Chybět mu i dnes bude dlouhodobě zraněný Karlsdorp (O 1/0) a Schick (U 1/0), který nehraje pro nové svalové zranění. Nejistý je start Nainggolana (Z 9/1). Di Francesco nejspíše postaví ofenzivně laděnou formaci 4-3-3 ve složení: Alisson – Kolarov, Manolas, Fazio, Florenzi – Pellegrini, Rossi, Strootman – Shaarawy, Džeko, Perotti.

S. Inzaghi – kouč Lazia Řím má také k dispozici prakticky kompletní kádr. Nejistý je start Andersona (Z 0/0) a Mauricia (O 1/0). Zda se po drobném zranění do sestavy podívá hlavní tahoun letošních úspěchů Ciro Immobile (U 11/14) se dozvíme nejspíš v několika příštích hodinách. Inzaghi pošle své hráče na hřiště ve formaci 3-4-2-1 a ve složení: Strakosha – Bastos, Vrij, Radu – Marušič, Leiva, Parolo, Lulič – Alberto, Milinkovič-Savič – Immobile.

Prediction

Tipovat toto derby je velmi zrádné. Oba zápasy mají skvělou formu a velmi kvalitní týmy. Spíše než sázky na výsledek zápasu mi přijdou zajímavější sázky na góly. Minimálně tři góly bychom měli vidět. Dobrou alternativou je taky sázka na příležitost, že oba týmy dají gól.

Reklama

Oblíbené