Defenzivní záložníci, kteří si zaslouží v nové FIFĚ vyšší rating

Nový ročník FIFY se pomalu ale jistě blíží a začínají se řešit ratingy hráčů. Dnes si představíme pět defenzivních záložníků z Premier League, kteří si zaslouží vyšší hodnocení.

Zdroj: goal.com

Po další povedené sezóně v dresu Liverpoolu si vylepšení zaslouží Jordan Henderson. Hodnocení by mu mělo stoupnout z 83 na minimálně 84, rychlost ze 64 na 66 a driblink ze 77 na 79.

Dále francouzská hvězda Watfordu Doucouré. Tomu by se rating mohl vyšplhat z 81 na 83. Dále rychlost z 69 na 72, střela ze 74 na 75, nahrávky ze 73 na 76 a driblink ze 76 na 77.

Declan Rice byl jedním z mála hráčů West Hamu, kteří letos něco hráli. Hodnocení ze 78 alespoň na 82, detailněji pak rychlost ze 62 na 68, bránění i síla ze 77 na 80 a nahrávky ze 64 na 70. Střela z katastrofálních 37 na minimálně 50.

I Choudhury udělal v Leicesteru veliký skok kupředu. Hodnocení by se mu ze 74 mohlo vyšplhat na 76. Nahrávky ze 61 na 64, síla ze 75 na 78 a bránění ze 76 na 77.

Na závěr český reprezentant Tomáš Souček. Ten si zaslouží hodnocení minimálně 81. Vylepšení nahrávek ze 72 na 75, driblink ze 73 na 75, bránění ze 79 na 80 a střelu ze 68 na 70.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nejlepší hráči Midtjyllandu, na které si musí dát Slavia velký pozor

Již v úterý večer se sešívaní utkají s dánským mistrem o vstupenku do Ligy mistrů. První zápas se odehraje v Edenu, odveta je na programu ve středu 30. září. Že slávisty nečeká nic lehkého je dobře známo. Na co a zejména na koho by si však sešívaní měli dávat pozor?

Pikantní přestup ve Španělsku! Suárez putuje do Madridu, hrát bude nově pod Simeonem

Luis Suárez strávil ve slunné Barceloně 6 let, teď však spojení hrotového útočníka s Blaugranas končí. Bude se stěhovat do hlavního města Španělska, kde bude nastupovat za Atlético Madrid.

Bez jízdenky cestovat v českém fotbale nelze, jeden klub to ale přeci jenom dokázal

Kresba, kterak si představitelé i nejsilnějších českých klubů musí od příslušné osoby kupovat jízdenku, aby jejich týmy nebyly poškozovány – naopak protežovány – a mohly naplňovat sportovní cíle, vyvolala velký ohlas. A rovněž pobouření jak to v českém fotbale chodí.