Spojte se s námi


Ostatní

David Moyes rezignoval na post trenéra v Sunderlandu

Publikováno

dne

David Moyes skončil na lavičce Sunderlandu a příští rok tak Black Cats v Championship nepovede. Sunderland tak bude hledat již šestého trenéra za poslední 4 roky, potom co letos dokázali získat pouze 24 bodů a byli tak jednoznačně nejhorším týmem v Premier League.

Po velmi úspěšných 11 letech v Evertonu ho doporučil Alex Ferguson, jako svého nástupce na Old Trafford, tam ovšem selhal a putoval do La Ligy, kde převzal tým Real Sociedad. Bohužel ani ve Španělsku se mu nedařilo a po mizerných výsledcích se Moyes pakoval zpět do Anglie, kde minulé léto dostal nabídku ze Sunderlandu.

54letý skot tak po roce opouští další tým, jehož trápila především koncovka, jelikož se jim podařilo vstřelit jen 29 gólů a jediným hráčem, který vstřelil více než 3 ligové góly byl útočník Jermain Defoe.

David Moyes odtrénoval už 499 zápasů v Premier League a pouze tři trenéři mají odtrénováno více zápasů, než tento skot.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.