Spojte se s námi


Fotbal

David Luiz nakonec zůstane s Arsenalem ještě rok! Další dva hráči pak podepsali víceleté smlouvy

Publikováno

dne

Ve středu ráno Arsenal oznámil další setrvání v klubu hned čtyř současných hráčů. Dani Ceballos prodloužil hostování z Realu Madrid do konce aktuální sezóny a další tři obránci pak podepsali dlouhodobější smlouvy.

zdroj: Arsenal.com

Nejvíce zajímavá byla situace ohledně prodloužení smlouvy s třiatřicetiletým Brazilcem Davidem Luizem. Jeho poslední hrůzostrašný výkon totiž vyvolal řadu spekulací ohledně jeho budoucnosti s Gunners. Sám hráč pak litoval, že podepsáni smlouvy neřešil dříve.

Nakonec se ale na poslední chvíli zadařilo a bývalý hráč Chelsea nebo PSG zůstane možná k lehké nelibosti fanoušků minimálně ještě jeden rok v Londýně. „David je pro nás velice důležitý. Tuto sezonu odehrál většinu zápasů a byl pro tým přínosný. Hlavně jeho nahrávání a komunikace s ostatními na hřišti i mimo něj. Pomáhá všem,“ pochválil Luize technický ředitel Edu.

V obraně Arsenalu se navíc natrvalo uhnízdí i Španěl Pablo Marí z Flamenga, kterého v již zmiňovaném duelu Luiz střídal, a také krajní bek Cedric Soares ze Southamptonu. Oba byli prozatím v Arsenalu na hostování a nyní podepsali čtyřletý kontrakt.

„Hned od začátku si Mikel (Arteta) přál levonohého středního záložníka. Byli jsme s Pablem velice spokojení – s jeho chováním, přístupem k tréninkům, mentalitou a kvalitami. Cedric bude taky velice důležitým hráčem. Neměl moc štěstí se zraněními, avšak už je blízko k návratu,“ komentoval Edu pro klubový web.

Záložníka Daniho Ceballose, jenž je v Arsenalu na hostování z Realu Madrid, si pak klub pojistil alespoň do konce aktuální sezony. Prodloužení hostování si vyžádala nečekaná koronavirová krize.

Zdroj: Arsenal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.