Spojte se s námi


Fortuna liga

Další velká rána pro úspěšný klub z Moravy! Po odchodech opor přišla nečekaná ztráta ofenzivního esa

Celek z Fortuna národní ligy musí po odchodech klíčových hráčů řešit další problém. Jedna z hvězd týmu sice nikam neodešla, avšak momentálně není s týmem a klub řeší v tomto případě nečekaný problém.

Publikováno

dne

Celek z Fortuna národní ligy musí po odchodech klíčových hráčů řešit další problém. Jedna z hvězd týmu sice nikam neodešla, avšak momentálně není s týmem a klub řeší v tomto případě nečekaný problém.

Druholigový Vyškov přišel před startem jarní části sezony o tři velké opory, které mu odešly do Fortuna ligy. Jedná se o francouzského krajního beka Cheicka Souarého a dva útočníky.

Těmi jsou tožský kanonýr Idjessi Metsoko, jenž stejně jako Souaré posílil Viktorii Plzeň, a Bienvenue Kanakimana, který zářil hlavně v loňském ročníku a před časem zamířil do severočeského Jablonce.

Jako by toho nebylo málo, přišel Vyškov i o dalšího důležitého hráče, a to přesto, že z klubu neodešel. Santiago Eneme totiž zůstal po Africkém poháru národů v Africe. Důvod? Problém s doklady včetně víz.

Eneme reprezentoval na nedávno proběhlém Africkém poháru národů, na kterém triumfovalo domácí Pobřeží slonoviny, Rovníkovou Guineu. Ve skupině v jejím dresu odehrál tři utkání.

Chalupecký ujistil, že Vyškov dělá vše pro Enemeho brzký návrat

Už tu měl být, ale protahuje se to. Vyskytl se neočekávaný problém. Děláme vše pro to, aby se to vyřešilo,“ nechal se pro iSport slyšet jednatel vyškovského klubu Martin Chalupecký.

Pokud bude šance přivést ho zpátky, stoprocentně se o to pokusíme. Chceme ho mít tady. Je to pro nás určitě oslabení,“ dodal Chalupecký na adresu 23letého fotbalisty.

Eneme dorazil do moravského mančaftu před sezonou na přestup z francouzského Nantes, kde se prosadit nedokázal. Prakticky ihned se zařadil mezi opory Vyškova.

MFK Vyškov je aktuálním lídrem tabulky Fortuna národní ligy, v čele má poměrně pohodlný 4bodový náskok na druhou Duklu Praha. Afričtí fotbalisté hrají v týmu klíčovou úlohu.

Zdroj: iSport, MFK Vyškov

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.