Spojte se s námi


Hokej

Další spekulace v Dynamu! Šeptá se o výměně gólmanů. Ve hře taky návrat z hostování

Přestupová uzávěrka v Tipsport Extralize se blíží, na poslední doladění soupisek zbývá už jen zhruba dva týdny. Po vyhazovu Václava Varadi jsou na trhu nejaktivnější Pardubice. Koncem minulého týdne dotáhli příchod Richarda Pánika, teď se poohlížejí také po vyměně brankářů nebo přesilovkového kanonýra.

Publikováno

dne

SPEKULACE – Přestupová uzávěrka v Tipsport Extralize se blíží, na poslední doladění soupisek zbývá už jen zhruba dva týdny. Po vyhazovu Václava Varadi jsou na trhu nejaktivnější Pardubice. Koncem minulého týdne dotáhli příchod Richarda Pánika, teď se poohlížejí také po vyměně brankářů nebo přesilovkového kanonýra.

Pardubice se rozhodly, že do toho před přestupovou uzávěrkou nejspíš pořádně říznou. Tak jako určují tempo ligy na extraligovém čele tabulky, stejně tak aktivně si počínají na přestupovém trhu.

Všechno odpálil nečekaný konec hlavního kouče Václava Varadi. Následoval další zajímavý tah, kdy Dynamo získalo z Třince ofenzivního žolíka Richarda Pánika za Davida Ciencialu, jenž se po pěti letech vrátil do mateřského klubu. To by ale nemuselo být zdaleka všechno.

Dynamo chce stabilní dvojku

Roman Will je v Pardubicích jasná jednička, o tom není řeč. Také z těchto důvodů odešel před sezonou z týmu Dominik Frodl, jenž si stabilní pozici brankáře číslo jedna našel v Karlových Varech.

Dvojkou se stal stal pětadvacetiletý Milan Klouček. S ním ale nejsou v Dynamu nejspíš spokojení, protože podává nestabilní výkony. Také proto se začali v Pardubicích koukat jinam. V éteru teď padá čím dál častěji jméno Dominika Pavláta z Plzně.

Čtyřiadvacetiletý brankář Indiánů se letos prochytal až do národního týmu, jeho výkonnost roste nahoru. Na jednu stranu vypadá nelogicky, že by mohla Plzeň mladého brankáře pustit, na druhou stranu to však může být cesta, jak za něj získat náhradu.

Je totiž dost možné, že po sezóně zamíří Pavlát zkusit štěstí za moře. Plzeň má navíc v záloze ještě Samuela Hlavaje, který by s Kloučkem mohl vytvořit gólmanskou dvojici pro příští sezonu. Dynamo by zase letos získalo kvalitní a spolehlivou dvojku pro play-off.

Vrátí se Vondráček?

Pardubice nechtějí před play-off nechat nic na náhodě. Kvůli nízkému času stráveného na ledě, kývnul v prosinci na hostování do Vítkovic dvaatřicetiletý útočník Tomáš Vondráček. Podle domluvy mu končí hostování právě na konci ledna, kdy končí také přestupové období.

O návrat Vondráčka projevil zájem už také kouč Marek Zadina, než ve čtvrtek oficiálně nahradil na pozici hlavního trenéra Varaďu. Sám Vondráček iSportu řekl, že o svém dalším osudu už ví. Dokud ale není nic oficiální, nechtěl případný návrat komentovat.

Zdroj: HC Dynamo Pardubice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.