Spojte se s námi


Fortuna liga

Další posila pro záchranářskou misi Baníku Ostrava

Publikováno

dne

Baník je v aktuálním přestupovém oknu velmi aktivní. Tým, který je přímo ohrožen sestupem z HET ligy, má na jaře jasný cíl – zachránit se. Po zajímavých přestupech v podobě Diopa, Filla, Psychého a Jiráska se vedení Baníku podařilo získat zkušeného obránce Fleišmana.

Již třiatřicetiletý zkušený obránce Jiří Fleišman přichází z Mladé Boleslavi. Dle českých médií měla Mladá Boleslav zájem o setrvání Fleišmana, ale finanční nabídce Baníku Ostrava nebyl tým z Mladé Boleslavi schopen konkurovat. Fleišman v průběhu své kariéry mnoho dresů neoblékal. Jako odchovanec Baníku Sokolov přestoupil v roce 2008 do Mostu. Po skončení smlouvy v Mostu přestoupil v roce 2010 do Slovanu Liberec, kde se mu dařilo nejvíce a získával i trofeje. Ve Slovanu Liberec hrál Fleišman pět let a v roce 2015 přestoupil do Mladé Boleslavi, zde hrál až dosud.

V české nejvyšší fotbalové soutěži Fleišman dosud odehrál celkem 191 zápasů, ve kterých vstřelil 8 branek a připsal si 6 asistencí. Nejvíce toho odehrál v dresu Liberce, kde si připsal 128 startů a 8 gólů. Fleišman jednou nakoukl i do reprezentace. Debutoval v roce 2014 ale další starty v národním dresu již nepřidal. Během své kariéry dokázal v sezóně 2011/2012 získat ligový titul.

Pro Baník se jedná o velmi dobrou posilu. Fleišman může být využit prakticky kdekoliv v obraně, ačkoliv jeho nejoblíbenějším postem je levý obránce. Zkušenostně by ale měl mladým hráčům v Ostravě výrazně pomoci. Osobně jsem velmi zvědav, jak se prosadí a kolik let aktivní kariéry jej ještě čeká…

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.