Spojte se s námi


Fortuna liga

Další hráč opouští Spartu! Posílí ambiciózní Slovácko

Po Matyáši Kozákovi, jenž zamířil do Bohemians Praha 1905, opouští v krátké době kádr Sparty Praha také další fotbalista. Tentokrát se nejedná o útočníka, ale o záložníka. A jde do Slovácka.

Publikováno

dne

Po Matyáši Kozákovi, jenž zamířil do Bohemians Praha 1905, opouští v krátké době kádr Sparty Praha také další fotbalista. Tentokrát se nejedná o útočníka, ale o záložníka. A jde do Slovácka.

Je hotovo, Michal Trávník se s definitivní platností stává hráčem Slovácka, ve kterém v uplynulé sezoně z pražské Sparty pouze hostoval. Celek z Uherského Hradiště o přestupu informoval na svých webových stránkách.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Trávník v (ne až tak) novém působišti podepsal smlouvu platnou na tři sezony. O ceně oba kluby mlčí, spekuluje se však o částce pohybující se okolo osmi milionů korun.

Jsem rád, že se oba kluby dohodly a mé roční hostování se změnilo v přestup. Rozhodla kombinace faktorů, jednak jsem odchovancem Slovácka, je zde skvělá kabina a s rodinou jsme chtěli zůstat doma,“ uvedl hráč pro oficiální stránky Slovácka.

A přidal pak ještě jeden další důvod: „Navíc věřím, že bychom mohli navázat na poslední sezony, to znamená držet se v ligové tabulce nahoře a zabojovat o poháry.“

Trávník odehrál v nejvyšší české fotbalové soutěži jedenáct ligových ročníků, v nich zasáhl do 240 duelů a v těch pak zaznamenal 22 vstřelených branek a 36 gólových přihrávek.

29letý rodák z Mutěnic je odchovancem Slovácka, i když jako žák působil ještě právě v Mutěnicích a Šardicích. V roce 2015 se přestěhoval z Uherského Hradiště do Jablonce.

Tam exceloval a po své nejproduktivnější sezoně v kariéře si v roce 2019 vysloužil přestup do Sparty. Tamní angažmá mu ovšem vůbec nesedlo a po pouhém jednom roce odešel do Turecka.

V turecké Kasimpase strávil jeden ligový ročník, po něm se vrátil z hostování do Čech, ale ve Spartě už šanci nedostal a odešel hostovat do mateřského Slovácka, kde se opět našel.

Zdroj: 1. FC Slovácko

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.