Spojte se s námi


Ostatní

Cristiano Ronaldo zvolen nejlepším hráčem světa

Publikováno

dne

Cristiano Ronaldo dnes získal cenu pro nejlepšího fotbalistu světa a vyrovnal se tak svému největšímu rivalovi Lionelu Messimu, jelikož oba hráči tuto cenu vyhráli už 5x.

Cenu pro nejlepšího fotbalistu světa nyní předává jak FIFA, tak magazín France Football, jenž do loňského roku předávali tuto cenu dohromady.

Avšak minulý rok se rozhodli obě strany pro vlastní předávání. Každopádně se dá očekávat, že Cristiano Ronaldo získá i zlatý míč.

Portugalský útočník dovedl Real Madrid k obhajobě titulu v Lize mistrů a také k titulu v La Lize. V letošním roce nastřílel Ronaldo ve 48 zápasech 44 gólů a dařilo se mu především na jaře v Lize mistrů, v níž se v posledních 5 zápasech trefil hned 10x a prakticky sám tak vyřadil ve čtvrtfinále Bayern Mnichov, v semifinále Atlético Madrid a gólově odstartoval i finále s Juventusem.

32letá hvězda Bílého baletu byla do závěrečné trojice zvolena společně s Neymarem a Lionelem Messim.

A post shared by FIFA World Cup (@fifaworldcup) on

Nejlepší hráčkou světa se poté stala 24letá Lieke Martens, jenž hraje za Barcelonu a Nizozemský národní tým, se kterým vyhrála ženské Euro 2017.

A post shared by FIFA World Cup (@fifaworldcup) on

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.