Spojte se s námi


Serie A

Cristiano Ronaldo je větším lídrem, než Lionel Messi! má jasno Cabrini

Publikováno

dne

Legenda Juventusu Antonio Cabrini, jenž vyhrál s turínským týmem 6 ligových titulů má o tom, kdo je lepším fotbalistou poměrně jasno a upřednostňuje Cristiana Ronalda, před Lionelem Messim.

Důvod je poměrně jednoduchý, podle bývalého italského obránce je portugalský útočník větším vůdcem na hřišti a i mimo něj, než argentinský kouzelník.

Zatímco Messi nedokázal svoji zemi nikdy dovést k velkému prvenství, tak Ronaldovi se to povedlo v roce 2016, kdy na evropském šampionátu zdolali Portugalci ve finále Francii a zvedli nad hlavu trofej pro vítěze Evropy.

„Ronaldo je pravděpodobně ten nejlepší hráč na světě,“ řekl Cabrini v rozhovoru pro portál Goal.com.

Od roku 2008 to bylo čistě o souboji mezi Ronaldem a Messim, kteří společně získali 10 trofejí Ballon d’Or.

„Můj osobní názor je ten, že Ronaldo je lepší než Messi, ale především z hlediska vůdcovství. Ronaldo dokázal sám sobě, že je skutečný lídr a to při mnoha příležitostech a to ne jenom na hřišti.“ pokračoval Cabrini.

Upozorňoval především na Ronaldovu schopnost rozhodovat zápasy v klíčových zápasech, kdy mnohdy sám vystřílel Realu Madrid postup v Lize mistrů.

A také na jeho neúnavné povzbuzování spoluhráčů ve finále evropského šampionátu proti Francii, kdy musel ze hřiště odejít kvůli zranění. Na lavičce byl však aktivnější o dost víc, než na hřišti a nakonec společně s tehdy velmi mladým týmem slavili prvenství.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.