Spojte se s námi


Premier League

Conte dostal od Mourinha během tiskové konference dárek

Publikováno

dne

Neznámý muž se během tiskové konference anglického celku Chelsea FC pokusil odevzdat dres Manchesteru United současnému trenérovi „modrých“ Antioniu Contemu.

Oba dva se potkali ve dveřích místnosti a strávili v rozhovoru téměř 30 sekund, během kterých muž ukazoval italskému kouči  Chelsea něco na tabletu. Následně mu podal dres „červených ďáblů“ s jmenovkou Antonio Conte a číslem 1 s tvrzením, že jde o dárek od v bývalého trenéra „The Blues“ Josého Mourinha.

Vztah obou trenérských osobností byl v posledních měsících velmi vypjatý, když si přes média vyměňovali různé odkazy. Čtyřicetiletý italský kouč Conte zasedl na lavičku londýnského klubu před začátkem sezony 2016/2017 a podařilo se mu s ním získat ligový titul ve své premiérové sezoně.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.