Spojte se s námi


Fortuna liga

Co bude s oporami Sparty? Rosický se vyjádřil k tomu, jak to po sezoně bude se dvěma klíčovými hráči

Jsou to dvě důležité postavy současné Sparty Praha, pilíře základní sestavy. Zatím však není vůbec jasné, zda budou na Letné pokračovat i po skončení ligového ročníku. Tomáš Rosický promluvil, jak to s klíčovou dvojicí bude po sezoně.

Publikováno

dne

Jsou to dvě důležité postavy současné Sparty Praha, pilíře základní sestavy. Zatím však není vůbec jasné, zda budou na Letné pokračovat i po skončení ligového ročníku. Tomáš Rosický promluvil, jak to s klíčovou dvojicí bude po sezoně.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Brankář Peter Vindahl a křídelník Veljko Birmančevič patří mezi velké hvězdy současné Sparty, nejsou však jejími kmenovými hráči. V pražském klubu v tomto ročníku pouze hostují.

Co s nimi bude po sezoně? Vindahl je kmenovým hráčem nizozemského Alkmaaru, Birmančevič zase patří francouzskému Toulouse. Vedení Sparty by je rádo udrželo v kádru.

Nebude to ovšem vůbec jednoduché. Na oba sice má Sparta vyjednanou opci na trvalý přestup, jenže částky, za které je v létě může získat do týmu natrvalo, nejsou vůbec nízké.

Podle informací inFotbalu se opce na Vindahla pohybuje okolo 1,5 milionu eur, opce na Birmančeviče má být podle zákulisních informací dokonce ještě o něco vyšší.

Na Letné nicméně s oběma panuje velká spokojenost, fanoušci je milují. „S oběma jsme velice spokojeni. Jak začali a jaký progres do této doby udělali, stali se pro nás velice důležitými až klíčovými hráči,“ uvedl sportovní ředitel pražského velkoklubu Tomáš Rosický.

„Všechno dopředu máme předjednané, karty máme v našich rukou. A uvidíme, jak to půjde dál,“ poodkryl Rosický v rozhovoru pro O2 TV Sport posezonní plány letenských.

Sparta tedy udělá všechno pro to, aby oba fotbalisty v klubu udržela. Jak by také ne, Vindahl je před Vojtěchem Vorlem jasnou jedničkou, Matěje Kováře (Leverkusen) nahradil skvěle.

Srbský křídelník je zase velmi produktivní a své kvality prokazuje nejen v lize, ale také v pohárové Evropě. Bez něj sparťanský útok nebývá zdaleka tak nebezpečný, jako když je na hřišti.

Zdroj: inFotbal, O2 TV Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.