Reklama

Cítím se jako nejbohatší člověk na světě, říká po zisku prozatímního titulu Pirát. Jak hodnotí zápas?

Samuel Pirát Krištofič si splnil svůj sen a došel si pro titul střední váhy Oktagonu. Ovšem stále jen prozatímní, o regulérní pás se ještě bude muset porvat. Už nyní se ale cítí jako nejbohatší člověk na světě. Co říkal na tiskové konferenci?

Slovenský zápasník pod vedením Attily Végha splnil to, co říkal. Chtěl získat titul, byl o jeho zisku přesvědčený a skutečně se tak stalo. Zápas s Marcinem Naruszczkou však nebyl tak jednoznačný, jak si Samuel Krištofič představoval.

„Získal jsem to, po čem jsem na mé cestě toužil. Mám krásnou a zdravou přítelkyni, krásnou a zdravou dcerku, takže jsem v tomto momentě nejbohatším člověkem na světě,“ nechal se slyšet Pirát na tiskové konferenci.

Jak již bylo zmíněno, Krištofič očekával poněkud snadnější zápas. Čekal zejména to, že se mu podaří lépe zvládnout, stále však věřil ve výhru a té také dosáhl.

V zápase se ani jednou necítil víc v ohrožení, vždy byl příčetný a vše měl pod kontrolou. Mimo to mu zápas ukázal, že dva týdny přípravy na souboj s Karlosem Vémolou mu rozhodně stačit nebudou.

Ke svému výkonu byl poměrně kritický: „Chtěl jsem se víc držet v postoji a být víc pohyblivý. Někdy jsem zbytečně dlouho zůstával v přestřelkách a klinči. Taktika mi nevycházela podle představ.“

Podstatný je ale konečný výsledek a s tím je Pirát spokojen. V zápase si však poranil ruku a tak jej čeká léčba. Nejspíše to ale nebude nic vážného.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené