Spojte se s námi


Ostatní

Číňané už mají plán, jak získat Messiho

Publikováno

dne

Čínský fotbalový klub Che-pej China Fortune má plán, jak získat do svého týmu argentinského útočníka Lionela Messiho.

Výstupní klauzule hvězdy FC Barcelona je 700 milionů eur, což samozřejmě pro Číňany nepředstavuje žádný problém. Větším problémem bude přesvědčit Messiho, aby se rozhodl přestoupit do fotbalově exotické Číny. Funkcionáři  klubu z města Lang-fang už zdánlivě podnikli kroky, jak toho docílit.

Už minulý rok v létě Che-pej China Fortune nabídl Messimu změnu dresu. Představitelé tohoto klubu mu tehdy nabídli astronomickou gáži 2 miliony eur týdně. Ani královský plat však Messiho nepřesvědčil. Číňané si proto řekli, že na to půjdou jinak.

V klubu už působil útočník Ezequiel Lavezzi, ke kterému v lednu získali Argentince Javiera Mascherana. Oba jsou mezi dobrými přáteli opory Barcelony a čínský klub je chce využít k přesvědčení Messiho. Navíc trenérem mužstva je krajan zmíněné trojice Manuel Pellegrini.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.