Číňané už mají plán, jak získat Messiho

Čínský fotbalový klub Che-pej China Fortune má plán, jak získat do svého týmu argentinského útočníka Lionela Messiho.

http://gty.im/917101322

Výstupní klauzule hvězdy FC Barcelona je 700 milionů eur, což samozřejmě pro Číňany nepředstavuje žádný problém. Větším problémem bude přesvědčit Messiho, aby se rozhodl přestoupit do fotbalově exotické Číny. Funkcionáři  klubu z města Lang-fang už zdánlivě podnikli kroky, jak toho docílit.

Už minulý rok v létě Che-pej China Fortune nabídl Messimu změnu dresu. Představitelé tohoto klubu mu tehdy nabídli astronomickou gáži 2 miliony eur týdně. Ani královský plat však Messiho nepřesvědčil. Číňané si proto řekli, že na to půjdou jinak.

V klubu už působil útočník Ezequiel Lavezzi, ke kterému v lednu získali Argentince Javiera Mascherana. Oba jsou mezi dobrými přáteli opory Barcelony a čínský klub je chce využít k přesvědčení Messiho. Navíc trenérem mužstva je krajan zmíněné trojice Manuel Pellegrini.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.