Spojte se s námi


Fortuna liga

Chystá Slavia megapřestup? Má zájem o supertalent z Juventusu s nesmírně divokou minulostí

Tak tohle by byla bomba. Pražská Slavia je v kontaktu s hráčem, jehož hodnota dle webu Transfermarkt byla jednu dobu dokonce 22 milionů eur. Jenže supertalentovaný nizozemský útočník Mohamed Ihattaren má trochu divoký život.

Publikováno

dne

Tak tohle by byla bomba. Pražská Slavia je v kontaktu s hráčem, jehož hodnota dle webu Transfermarkt byla jednu dobu dokonce 22 milionů eur. Jenže supertalentovaný nizozemský útočník Mohamed Ihattaren má trochu divoký život.

Čistokrevná desítka s nesmírným technickým nadáním a ohromným talentem. Mohamed Ihattaren byl zrozen k tomu hrát velký fotbal a bavit velké stadiony. Vše k tomu také směřovalo, když už od 16 let oblékal dres PSV, v roce 2019 dokonce jeho hodnota poskočila na 22 milionů eur.

Nejdražší přestup do české ligy je Nicolae Stanciu za 5 milionů eur. Jen pro představu, jak by za normálních okolností bylo nemožné takového hráče do Česka přivést. Ihattarena v Nizozemsku považovali za jeden z největších talentů a předpovídala se mu velká budoucnost.

Jenže vše se trochu zkomplikovalo. V roce 2019 totiž mladíkovi umře otec, což s ním hodně zatřáslo. A fotbal šel tak trochu na druhou kolej.

Ihattarena dvakrát zatkla policie za domácí násilí a vyhrožování. Kvůli jeho svatbě mu bylo zapáleno auto, dle nizozemských médií navíc udržoval blízký vztah s marockou mafií. Zkrátka hráč, kterému by se každý klub za normálních okolností vyhl obloukem.

Ihattaren do Slavie?

Jenže Ihattari se snaží změnit. Oženil se, snaží se začít nový život a vrátit se k fotbalu. V pouhých 21 letech má ještě celou kariéru před sebou. A dost možná by se tak mohlo stát ve Slavii.

Podle informací, které se začaly šířit na Twitteru a potvrdil je i Deník Sport, má o Ihattarena zájem Slavia. Žádná bližší dohoda ještě není na stole, ale sešívaní momentálně zvažují, zda do tohoto rizikového příchodu s potenciálně velkým ziskem jít.

A jak se Ihattaren ocitl v hledáčku Slavie? 21letý forward je totiž ve stáji agentky Rafaely Pimenty, která převzala agendu po Minu Raiolovi. A právě této agentury je obchodním partnerem český agent Jiří Müller, jenž má ve své stáji třeba Jindřicha Trpišovského a se Slavií úzce spolupracuje.

Ihattaren přestoupil v roce 2021 do Juventusu, odkud odešel po půl roce na hostování do Ajaxu, ani v jednom týmu se ale neprosadil. Momentálně je volným hráčem a připravuje se s věhlasným Juventusem.

Rozhodne se tedy Slavia přivést nesmírně talentovaného, i když trochu problémového útočníka do svých řad? Jedno je jisté, o Ihattarena by byl nesmírný mediální zájem a to hlavně z nizozemské strany.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené