Spojte se s námi


La Liga

Christian Eriksen měl souhlasit s letním přestupem do Realu Madrid

Publikováno

dne

Záložník Tottenhamu Hotspur Christian Eriksen se měl již dohodnout s Realem Madrid na letním přestupu. Dán ve službách severolondýnského klubu se ještě nerozhodl, zda u Spurs podepíše nový kontrakt, takže má volné ruce.

Kontrakt všestranného středopolaře končí za 12 měsíců a klub se tak musí začít obávat o to, aby o něj nepřišel úplně zadarmo. Real se měl již vložit do hry, ale bude si muset připravit asi 130 milionů liber. Půlku práce by ale měl mít za sebou, hráči se pod vedení Zinedine Zidana chce jít. Teď je ale třeba ještě přesvědčit prezidenta Kohoutů Daniela Levyho, který již na San Bernabeu poslal Garetha Balea nebo Luku Modriče.

Los Blancos budou ale muset ještě přes jednoho muže – Mauricia Pochettina. Toho měl Real chtít namísto vyhozeného Santiaga Solariho, ale nakonec povolal zpět Zidana.

Eriksen by se do sestavy madridského celku náramně hodil. Letos za Tottenham zaznamenal 9 branek a 16 asistencí a svůj tým táhne. Možná by ale potřeboval změnu, aby se mohl posunout ještě na vyšší level.

Reklama

Oblíbené