Spojte se s námi


Premier League

Christian Atsu zůstane v Newcastlu natrvalo

Publikováno

dne

Newcastle se již několik dní raduje z vítězství v Championship a také z postupu do Premier League. Nyní ovšem nastává čas, kdy potřebují doplnit kádr kvalitními hráči.

Proto neotáleli a hned si pojistili své klíčové hráče. Jedním z nich je určitě 25letý křídelník Christian Atsu, který letos odehrál 32 ligových zápasů, ve kterých vstřelil 5 gólů.

Toon Army! 💪🏿⚪⚫⚽ I'm delighted to sign permanently for @nufc ! Can't wait to get started next season.

Příspěvek sdílený Christian Atsu (@chris_atsu),

Pro trenéra Rafaela Beniteze to byl jeden z klíčových hráčů týmu, který přispěl ne malou měrou k titulu v druhé nejvyšší anglické soutěži a byl tak potěšen jeho trvalým přestupem z Chelsea.

Ghanský fotbalista přišel z Porta do Chelsea jako velký talent, ovšem svůj potenciál nenaplnil a pouze putoval po hostováních. Vystřídal Vitesse, Everton, Bournemouth a naposledy Malagu. Zakotvit se mu povedlo až v Newcastlu.

Still on a high from yesterday… what a day!! ⚽️🏆🎉⚫️⚪️ #toonarmy #champions

Příspěvek sdílený Christian Atsu (@chris_atsu),

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.