Spojte se s námi


Premier League

Chelsea by měla zvážit angažování Arsena Wengera, tvrdí bývalý brankář Arsenalu

Publikováno

dne

Pokud Maurizio Sarri skutečně skončí na lavičce Chelsea, mělo by se vedení pokusit přivést Arsena Wengera. Alespoň to tvrdí David Seaman, bývalý brankář Arsenalu i národního týmu Anglie.

Chelsea prožívá špatné období. Debakl s Bournemouthem a Manchesterem City, vypadnutí z FA Cupu. Maurizio Sarri čelí stále větší kritice a už se začínají objevovat spekulace, kdo by ho měl na lavičce londýnského celku nahradit. Nejčastěji se zmiňuje Zinedine Zidane, mluví se i o Franku Lampardovi. David Seaman ovšem věří, že vedení Chelsea by nemělo zapomínat na Arsena Wengera.

„Vypadá to, že v Chelsea bude pravděpodobně brzy volné místo, nejspíše rozhodne několik dalších zápasů. Arsene by si tam vedl dobře, vedl by si dobře všude, protože je to fantastický manažer,“ řekl v rozhovoru pro rádio talkSPORT.

Wenger sice po konci v Arsenalu tvrdil, že se do Premier League už nevrátí, Seaman ovšem věří, že se situace mohla změnit.

„Řekl, že už se do Premier League nevrátí kvůli své lásce k Arsenalu. Prý by nebylo správné s jeho bývalým klubem soupeřit. Ale čas může některé věci změnit, třeba si teď říká, že se do Anglie vrátí a dokáže svým kritikům, že na to stále má. Jeho posledních pár let v Arsenalu nebylo lehkých, na jeho adresu mířila spousta neoprávněné kritiky. Rád bych ho opět viděl v akci.“

Arsene Wenger se nedávno nechal slyšet, že se ve fotbalovém světě ještě určitě objeví, ovšem neví, v jaké pozici.

„Když to řeknu jednoduše, mojí prací je pomáhat lidem dostat ze sebe to nejlepší. A v tom budu pokračovat, jen ještě nevím jak.“

Není tedy jisté, zda bude Wenger pokračovat v roli v manažera. A pokud ano, zda by se opravdu dokázal vrátit do Premier League a ujmout se jiného týmu, než jeho milovaného Arsenalu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.