Spojte se s námi


Fortuna liga

Rána pro Zlín! Stála o něj Sparta a Slavia, nyní byl Conde deportován do Guineje

Pokud jste měli pocit, že jste v rámci Fortuna ligy zažili již vše, není to pravda. Hráč Zlína byl vyhoštěn cizineckou policií zpět do Afriky.

Publikováno

dne

Pokud jste měli pocit, že jste v rámci Fortuna ligy zažili již vše, není to pravda. Hráč Zlína byl vyhoštěn cizineckou policií zpět do Afriky.

Zdroj: AC Sparta Praha

Cheick Conde patří k největším nadějím v kádru zlínského Fastavu. Na podzim fotbalovými kuloáry putovaly zvěsti o tom, jak dvacetiletý záložník přestoupí do Sparty či do Slavie.

Nyní nejen že se Conde nenachází ani v jednom ze jmenovaných klubů, není dokonce ani na stejném kontinentě.

Ve středu ráno přinesl iSportu překvapivou zprávu, kterou následně potvrdil Zdeněk Grygera, sportovní manažer klubu. Conde byl cizineckou policí deportován do Afriky!

Co bylo důvodem pro tento krok? Condeho liknavost při řešení končící platnosti cestovního pasu. Byť byl úřady několikrát varován a upozorňován, na výzvy nereagoval a nechal situaci dojít až do současného stavu.

Conde byl dle zdroje iSportu v České republice dokonce půl roku načerno. Až donedávna, kdy k razantnímu kroku přistoupila cizinecká policie.

„Musel do Guineje osobně pro nové doklady. Věřím, že po reprezentační pauze bude zpět,“ okomentoval událost Grygera.

Hráčův agent přišel s ujištěním, že o dlouhou absenci v kádru Fastavu se jednat nebude: „Conde musel odcestovat do Guineje, protože ambasády v covidovém režimu nefungují standardně. Do Zlína se po vyřízení nového pasu vrátí, co nejdříve to půjde.“

Trenér Páník se bez záložníka musel obejít už v posledním zápase s Českými Budějovicemi. Kolik dalších utkání jej bude muset v sestavě nahrazovat jinými hráči, zatím netuší. Doufá však, že více než pár týdnů Conde v Guineji nebude.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené