Spojte se s námi


Bojové sporty

Charles Oliveira vs. Michael Chandler: Preview a tipy na sázení

Už o víkendu se dozvíme jméno nového šampiona lehké váhy UFC. O pás se porvou Charles Oliveira a Michael Chandler. Co od zápasu očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Už o víkendu se dozvíme jméno nového šampiona lehké váhy UFC. O pás se porvou Charles Oliveira a Michael Chandler. Co od zápasu očekávat a na co si vsadit?

Zdroj: UFC

Poměrně nečekané složení titulového souboje o titul lehké váhy v UFC. Nicméně jak Charles Oliveira, tak Michael Chandler patří mezi to nejlepší, co může tato váhová divize vůbec nabídnout.

Favoritem zápasu však je Oliveira. Ten za sebou má osm výher v řadě, přičemž naposledy až neuvěřitelně dominantním výkonem porazil legendárního Tonyho Fergusona.

To Chandler je v UFC nováčkem. Za sebou má pouze zápas s Danem Hookerem, kterého porazil technickým KO v prvním kole. Tento zápas ale spíše nelze brát příliš vážně, Hooker vypadal v zápase nekoncentrovaně. Na kontě má Chandler pouze tři výhry v řadě, což není kdovíjak úctyhodná série v porovnání právě třeba s Oliveirou.

Co od zápasu samotného čekat? Oba zápasníci jsou vcelku komplexní, nicméně Oliveira má lepší jiu-jitsu a je králem submisí, i v postoji si ale vede solidně. Chandler je pro změnu zkušený wrestler s KO úderem.

Výhodou Oliveiry bude výšková převaha, Chandler by ale měl být silnější a rychlejší.

Rozhodně se vyplatí vsadit na to, že neuvidíme celých pět kol. Pouze 4 z 38 zápasů Oliveiry skončily na body, u Chandlera 7 z 27. Víceméně se dá čekat, že zápas ukončí Oliveira submisí či Chandler knokautem. Cokoliv jiného bude překvapením.

Oliveira by však mohl a měl prokázat větší zápasovou zkušenost, životní formu a dojít si pro pás.

Tip na sázení | Oliveira vyhraje v kurzu 1.70 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené