Spojte se s námi


Fotbal

Chapecoense vs. Flamengo: Preview a tipy na sázení

Klub, který byl před pěti lety poznamenán tragédií cestou na finále poháru Copa Sudamericana, letos bojuje o záchranu v nejvyšší brazilské soutěži. Doma v úterý přivítá Flamengo.

Publikováno

dne

Klub, který byl před pěti lety poznamenán tragédií cestou na finále poháru Copa Sudamericana, letos bojuje o záchranu v nejvyšší brazilské soutěži. Doma v úterý přivítá Flamengo.

Chapecoense se zatím trápí, v tabulce je beznadějně poslední, na sedmnácté místo ztrácí šestnáct bodů. Pokud chce udržet teoretickou šanci na záchranu, musí v úterý vyhrát. Do konce zbývá pouhých osm kol.

To Flamengo se drží v TOP 4 zaručující Copa Libertadores (americká Liga mistrů). Na pátou Fortalezu má náskok pěti bodů a dva zápasy k dobru. Na bezkonkurenčně první Atletico ztrácí dvanáct bodů.

Oporou domácích je kapitán Anselmo Ramon, měl prsty v deseti gólech (8+2). Osmkrát se prosadil i třiadvacetiletý Perotti, dvaadvacetiletý Lima se chlubí dvěma góly a čtyřmi asistencemi.

V kádru Flamenga najdeme zvučná jména jako David Luiz, Filipe Luis či Gabriel Barbosa. Poslední jmenovaný skrz všechny soutěže nasázel dvacet čtyři gólů, k tomu sedmkrát asistoval. Daří se i křídelníku Brunu Henriquemu (18+9).

Chapecoense se trápí v koncovce, v posledních pěti kolech brazilské ligy dalo pouhé dva góly.

Flamengo naopak ve třech z posledních čtyř utkání dalo alespoň dvě branky.

Vzhledem ke kvalitě útoku Flamenga i zlé formě domácích si myslím, že hosté vyhrají alespoň o dva góly.

Tip na sázení l Výhra Flamenga o dva a více gólů v kurzu 2,02 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.