Spojte se s námi


Hokej

Chance liga se může rozrůst o tři týmy! Kdo z trojice Vrchlabí, Šumperk a Kolín nabídku postupu přijme?

Publikováno

dne

Až do pátku 10. 4. bylo nejasné, jak to bude s postupy či nepostupy druholigových týmů do Chance ligy. Nyní už je to ale zřejmé. Český svaz ledního hokeje totiž rozhodl, že postoupit mohou vítězové všech tří skupin základní části. Záleží pouze na jejich úsudku a rozhodnutí.

Zdroj: dracisumperk.cz/

Hokejové kluby Draci Šumperk, Vrchlabí a Kolín mohou hrát příští sezonu v Chance lize! Rozhodl tak na pátečním zasedání ČSLH. Jedná se tedy o vítěze základních částí skupin Východ, Sever a Střed. Nutno podotknout, že toto rozhodnutí je zajisté spravedlivé.

Především pro Šumperk či Vrchlabí, neboť svým skupinám až s neuvěřitelným přehledem dominovali a nepostup by je mohl připravit o klíčové hráče, kteří by se mohli chtít stěhovat právě o patro výše. Koneckonců kvůli tomu již právě Šumperk přišel o trenéra Martina Janečka, který odešel do prvoligové Poruby ještě před oficiálním rozhodnutím.

Co musí zájemci o postup udělat? Jejich hlavní povinností je zaslat přihlášku. U všech tří klubů je účast v Chance lize dobrovolná. V případě nezaslání přihlášky mohou týmy pokračovat ve třetí nejvyšší soutěži. O formátu Chance ligy se pak bude rozhodovat 22. května, kdy už by mělo být jasno, které z týmů přihlášku k postupu vyplnily.

Roli rozhodně bude hrát, jak na tom budou dané kluby ekonomicky. Nicméně nesáhnout po takovéto nabídce by byl hřích.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.