Spojte se s námi


Premier League

Championship má minimálně do zítra nového lídra

Publikováno

dne

Sheffield United dnes vyhrálo na hřišti Burtonu 1:3 (viz preview http://www.ruik.cz/sheffield-united-ma-dnes-sanci-dostat-se-championship-cela-tabulky/ a minimálně do zítra se posunulo na první místo v tabulce Championship.

Díky zisku tří bodů předskočilo Wolves. Vlci hrají zítra v 16:00 na hřišti Readingu a budou chtít odpovědět stejnou mincí.

Sheffield v dnešním zápase dominoval a vyhrál zaslouženě. Nejvíce se o výhru zařídilo trio Clarke, Sharp a Carter-Vickers. Sheffield se ujal vedení již v 10. minutě zápasu, kdy Sharp skóroval z penalty.

Burtonu se povedlo v 31. minutě zásluhou Palmera srovnat na 1:1. Nerozhodný stav ale netrval dlouho, už o čtyři minuty později vrátil vedení na stranu hostí opět Sharp. V druhém poločase, konkrétně pak 78. minutě pojistil výhru hostí Clarke.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.