Spojte se s námi


Ostatní

Český světoběžník Lukáš Droppa opět mění dres, nyní bude působit v Rumunsku

Publikováno

dne

Třicetiletý střední záložník Lukáš Droppa opouští Shakhter Karagandu (Kazachstán) a jako volný hráč odchází do Gaz Metan Medias (Rumunsko).

Odchovanec Sparty Droppa, kterého si čeští fanoušci budou nejvíce vybavovat z působení v Baníku Ostrava opět mění dres. Nyní bude působit v prvoligovém Gaz Metan Medias.

Po odchodu z Baníku Ostrava vystřídal celkem šest klubů a nyní míří do sedmého. Zajímavostí je, že pokaždé přicházel jakožto volný hráč.

Jednou dokonce již v Rumunsku působil. Jednalo se o klub Pandurii Targu Jiu, který momentálně působí v druhé lize. Do tohoto klubu přišel v červenci roku 2015, odehrál tam jednu sezónu a odešel jako volný hráč do Ruska.

Tento rodák z Uherského Hradiště podepsal s Gaz Metan Medias smlouvu na dva roky. Po odchodu z Baníku nevydržel v žádném klubu déle než 1 a půl sezóny. Tak uvidíme jak se mu povede v novém klubu a zda dodrží smlouvu až do konce nebo už po sezóně bude opět měnit dres.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.