Spojte se s námi


Bundesliga

České trio má nového spoluhráče. Leverkusen dotáhl příchod kapitána Girony. Je to skutečný vůdce, uvedl Rolfes

Bayer Leverkusen ulovil novou posilu ve španělské nejvyšší soutěži. K úřadujícímu šampionovi Bundesligy se stěhuje Aleix García, který svými výkony výrazně pomohl Gironě ke konečnému třetímu místu v ligové tabulce.

Publikováno

dne

Bayer Leverkusen ulovil novou posilu ve španělské nejvyšší soutěži. K úřadujícímu šampionovi Bundesligy se stěhuje Aleix García, který svými výkony výrazně pomohl Gironě ke konečnému třetímu místu v ligové tabulce.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Německý celek má za sebou vskutku povedenou sezónu. V Bundeslize vybojoval historicky první mistrovský titul, vítězstvím ve finále DFB Pokalu nad Kaiserslauternem dokonce zaznamenal double.

Za celý soutěžní ročník pak Bayer zapsal pouze jedinou prohru, a to ve finále Evropské ligy, kde podlehl Atalantě Bergamo. Na treble tak svěřenci Xabiho Alonsa nedosáhli, i přesto se však do fotbalových kronik zapsali vskutku tučným písmem.

Vzhledem k nadcházejícímu letnímu přestupovému období se však Leverkusen chystá posilovat, aby svou pozici v příštím ročníku minimálně udržel.

A tento letní cíl zatím úřadující mistr Bundesligy plní. Před několika dny přivedl francouzského stopera Jeanuëla Belociana ze Stade Rennes, a to za 15 milionů eur.

Leverkusen dotáhl dalšího hráče

A nyní Leverkusen dotáhl příchod další posily, tentokrát ale lovil jinde. Ze Španělska přichází Aleix García, který svými výkony pomohl Gironě ke konečnému třetímu místu v ligové tabulce.

Šestadvacetiletý kapitán klubu vstřelil ve 37 ligových vystoupeních tři góly a na dalších šest asistoval. V Leverkusenu podepsal smlouvu až do 30. června roku 2029.

„Aleix García operuje na obrovském prostoru, jeho pasy jsou neskutečně přesné a má velký přehled. Je to skutečný vůdce, v nadcházejících letech bude hodně ceněným hráčem. Z jeho příchodu máme velkou radost, bude důležitým prvkem ve snaze naplnit naše cíle,“ uvedl sportovní ředitel Leverkusenu Simon Rolfes na klubovém webu.

„Bayer 04 obdivuji za to, jakých výsledků v uplynulé sezoně dosáhl. Vedení muselo vyvinout velké úsilí, aby mě získalo, to na mě udělalo velký dojem. Chci pomoci týmu a přispět k dalším úspěchům,“ řekla nová posila úřadujícího mistra Bundesligy.

Zdroj: Bayer Leverkusen, Transfermarkt, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.