Spojte se s námi


Bundesliga

Češi v Leverkusenu budou mít nového spoluhráče! Mistr Bundesligy loví v Gironě, chce přivést rovnou jejího kapitána

Čeští hráči v Leverkusenu budou mít s největší pravděpodobností nového spoluhráče. Bayer podle posledních zpráv pracuje na příchodu kapitána Girony. Ten v této sezóně výrazně přispěl k překvapivému umístění svého týmu v domácí soutěži.

Publikováno

dne

Čeští hráči v Leverkusenu budou mít s největší pravděpodobností nového spoluhráče. Bayer podle posledních zpráv pracuje na příchodu kapitána Girony. Ten v této sezóně výrazně přispěl k překvapivému umístění svého týmu v domácí soutěži.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Německý celek má za sebou vskutku povedenou sezónu. V Bundeslize vybojoval historicky první mistrovský titul, vítězstvím ve finále DFB Pokalu nad Kaiserslauternem dokonce zaznamenal double.

Za celý soutěžní ročník pak Bayer zapsal pouze jedinou prohru, a to ve finále Evropské ligy, kde podlehl Atalantě Bergamo. Na treble tak svěřenci Xabiho Alonsa nedosáhli, i přesto se však do fotbalových kronik zapsali vskutku tučným písmem.

Vzhledem k nadcházejícímu letnímu přestupovému období se však Leverkusen chystá posilovat, aby svou pozici v příštím ročníku minimálně udržel.

Podle informací renomovaného novináře Fabrizia Romana Bayer loví ve španělské LaLize. A to konkrétně v Gironě, která byla příjemným překvapením této sezóny. Své tažení nakonec ukončila na třetí příčce ligové tabulky a kvalifikovala se do Ligy mistrů.

Leverkusen si v jejím kádru vyhlédl rovnou kapitána. Tuto roli v Gironě plnil šestadvacetiletý Aleix García, jenž v domácí soutěži naskočil do 37 zápasů ze 38 možných. Vstřelil tři góly a u šesti dalších asistoval.

Na základě zpráv Sky Sports Deutschland má García s Leverkusenem dokonce ústní dohodu. S úřadujícím mistrem Bundesligy by měl podepsat dlouhodobý kontrakt. A přestupová částka? Girona si jej údajně cení na 15 až 20 milionů eur.

García do Leverkusenu přišel do Girony v červenci roku 2021, a to z Eibaru jako volný hráč. V dresu třetího celku LaLigy odehrál celkem 172 soutěžních zápasů, ve kterých nastřílel osm gólů a na dalších jednadvacet přihrál.

Zdroj: Sky Sports Deutschland, Fabrizio Romano, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.