Spojte se s námi


Fotbal

Čeká Hancka velký přestup? Nabídku na exsparťana už poslal gigant z Madridu!

Dávid Hancko prožívá nejlepší roky kariéry. Po famózní sezóně ve Feyenoordu se o něj začaly zajímat top kluby a nabídky teď bývalý sparťan může přebírat vidlemi. První nabídku už mělo dokonce poslat Atlético Madrid.

Publikováno

dne

Dávid Hancko prožívá nejlepší roky kariéry. Po famózní sezóně ve Feyenoordu se o něj začaly zajímat top kluby a nabídky teď bývalý sparťan může přebírat vidlemi. První nabídku už mělo dokonce poslat Atlético Madrid.

Často se říká, že když se jako mladý vracíte zpět ze zahraničí zpět domů, je to krok zpátky a je těžké se poté do top lig vrátit. Podobný scénář zažil slovenský obránce Dávid Hancko.

Ten se sice nevracel úplně domů do Žiliny, ale i odchod z italské Fiorentiny do Sparty se dal brát jako krok zpátky. Zvlášť, když v prvních zápasech, do kterých nastoupil, dost chyboval a čelil velké kritice.

Postupně se ale Hancko srovnal a během tří sezón v rudém dresu se vypracoval mezi tahouny týmu a vysloužil si přestup do Feyenoordu Rotterdam. Tam zažil skvělou sezónu, ještě lepší však byla jeho druhá v Eredivisie.

Cepování defenzivy pod Simeonem?

Červenobílé totiž dotáhl k zisku poháru, z pozice obránce vstřelil 7 gólů a patřil mezi nejlepší hráče Feyenoordu. Ve 26 letech je tak připraven na další velký krok v kariéře.

A kam to bude? Hodně se Hancko zalíbil Atlétiku Madrid, který stále vede defenzivní mistr Diego Simeone. Dle španělského deníku už Colchoneros poslali do Rotterdamu první nabídku, ale problém může být v ceně.

Atlético totiž nabídlo 20 milionů eur, jenže Feyenoord údajně za slovenského reprezentanta žádá 35-40 milionů eur. Rojiblancos se však Hancko velice zamlouvá a i vzhledem k oslabené defenzivě určitě nabídku ještě navýší.

Na Civítas Metropolitano totiž končí Mario Hermoso i Stefan Savič, dva dlouholetí obránci Atlétika. Simeone tak potřebuje v létě přivést hned dva stopery.

Hancko tudíž není jediný, koho mají Atleti v hledáčku. Velmi blízko má být přestupu Robin Le Normand z Realu Sociedad, který aktuálně nastupuje na Euru za španělskou reprezentaci. Colchoneros monitorují situaci i kolem Aymerica Laporteho, který chce odejít ze Saúdské Arábie.

Zdroj: Relevo

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.