Spojte se s námi


Fortuna liga

Bývalý velký talent končí ve Spartě! Hrát by měl za jiný klub české Fortuna ligy

Pražskou Spartu opouští její dlouholetý záložník, který byl ještě donedávna považován za velký talent českého fotbalu. Vyzkouší si s největší pravděpodobností jiné ligové angažmá.

Publikováno

dne

Pražskou Spartu opouští její dlouholetý záložník, který byl ještě donedávna považován za velký talent českého fotbalu. Vyzkouší si s největší pravděpodobností jiné ligové angažmá.

Ze Sparty Praha definitivně odchází Filip Havelka, tomu na konci června vypršel kontrakt na Letné. Bez angažmá Havelka dlouho nezůstane, ihned po něm sáhly Teplice.

S těmi pětadvacetiletý středopolař prozatím však jen trénuje. Formálně je v Teplicích momentálně na testech a co nevidět se rozhodne, zda Na Stínadlech i zůstane, jak se očekává.

Havelka uplynulý ročník strávil na hostování o soutěž níž, když oblékal dres Dukly Praha. Na Julisce odehrál 27 utkání s bilanci jednoho gólu a tří asistencí.

Jde o sparťanského odchovance, který se ale na Letné nikdy nedokázal výrazněji prosadit a většinu kariéry putoval po hostováních.

V lize hostoval v Českých Budějovicích a v Liberci, kde se mu v minulosti velmi dařilo a vybojoval si tam návrat do Sparty.

Havelka odehrál dvanáct zápasů za českou reprezentaci do 21 let, působil i v dalších mládežnických kategoriích.

Pro Teplice by mohlo jít o vítanou posilu do středu záložní formace, kterou možná naopak opustí Tomáš Kučera. Dlouholeté opoře končí smlouva a 31letý fotbalista uvažuje, zda nedá přednost raději své stoupající rapové kariéře.

Zdroj: inFotbal, AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.