Spojte se s námi


Fotbal

Bývalí slávističtí stopeři úřadovali v zahraničních ligách! David Zima si odbyl premiéru, Michal Frydrych vsítil dva góly

Exslávistickým stoperům se v zahraničí dařilo! Jejich bývalý zaměstnavatel až do posledních minut bojoval o body s nepříjemným Slováckem. Svěřenci Jindřicha Trpišovského nakonec výhru 2:1 uhájili a stále navyšují ligový rekord neporazitelnosti.

Publikováno

dne

Exslávistickým stoperům se v zahraničí dařilo! Jejich bývalý zaměstnavatel až do posledních minut bojoval o body s nepříjemným Slováckem. Svěřenci Jindřicha Trpišovského nakonec výhru 2:1 uhájili a stále navyšují ligový rekord neporazitelnosti. Společně se však podíváme na výkony Davida Zimy a Michala Frydrycha.

David Zima v letním přestupovém období zamířil do italské Serie A. V Turínu FC se sotva ohřál a po reprezentační přestávce si odbyl vítěznou premiéru.

K tomu ještě s čistým kontem vzadu, v domácím zápase Turín přehrál nováčka ze Salernitana jasným výsledkem 4:0.

Mladičký zadák si musí zvykat na jiné rozestavení, protože v Turíně se hraje 3 obráncovým systémem, ale adaptace probíhá očividně rychle.

Český reprezentant v 87. minutě asistoval na gól Tommase Pobegy, což mu výrazně zvedlo rating! Prestižní server WhoScored ho v jeho premiéře ohodnotil známkou 7,51.

O 11 let starší Michal Frydrych sice se svojí Wislou jenom remizoval, ale proti Lechii vstřelil oba góly svého týmu!

S gdaňskou Lechií Wisla dlouho prohrávala o dvě branky. Kapitán Frydrych snížil v 72. minutě a v 97. minutě zachránil remízu!

Zdroje: Livesport, WhoScored, PKO PB Ekstraklasa

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.