Spojte se s námi


Ostatní

Bývalá hvězda Realu Thomas Gravesen si v Las Vegas vydělává pokerem

Publikováno

dne

Bývalý fotbalista Evertonu nebo Realu Madrid Thomas Gravesen, který se rozhodl ve 33 letech pověsit kopačky na hřebík, vydělává v USA miliony pokerem a bydlí vedle Andre Agassiho nebo Nicolase Cagea.

Někdejší dánský internacionál, který byl ve své době považován za jednoho z nejtvrdších záložníků v Evropě, nyní žije v Las Vegas a užívá si luxusu. Měl prohlásit, že jeho jmění má v současnosti hodnotu 100 milionů liber a to díky tomu, že po se konci kariéry vrhl na karty.

Žije v domě, který leží v soukromé oblasti a jeho sousedi jsou například herec Nicolas Cage nebo bývalý tenista Andre Agassi. 43-ti letý Gravesen se v „Městě hříchů“ usadil a navíc nyní chodí s česko-americkou modelkou Kamilou Persse.

V Realu Madrid si kdysi vydělával 85 tisíc liber týdně, ale svoje jmění zvýšil právě ve Vegas, ve kterém se pohybuje od svých 37 let. Přišel sem po tom, o už měl v pokeru nějaké úspěchy a ze začátku všem kasínům přišel jako další chlapík, co do města dorazil zkusil štěstí. On ale začal vydělávat a dnes si může dovolit sídlo za 5 milionů dolarů a k tomu luxusní vozy v garáži.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.