Spojte se s námi


Fotbal

Byl lepší Vardy nebo Aubameyang? Kdo patří do pětice nejlepších hrotů v Premier League?

Publikováno

dne

Jsme ve třech čtvrtinách anglické Premier League a je tedy ideální čas na hodnocení. Dnes se podíváme na pět nejlepších hroťáků z Premier League, co se této sezóny týče.

Páté místo patří Dannymu Ingsovi. Anglický střelec se v Southamptonu zvedl herně i co se čísel týče, doposud vstřelil 15 gólů a jednou asistoval. Pro červenobílé je klíčový, je průbojný a spolehlivý v zakončení.

Čtvrtý flek bere Raul Jimenez. Mexičan hrající ve Wolverhamptonu skóroval třináctkrát a šestkrát asistoval. Jeho velkou zbraní je síla v osobních i hlavičkových soubojích, zároveň skvěle presuje.

Bronzovou pozici hájí Sergio Agüero. 16 gólů a 3 asistence, to jsou ve věku 31 let parádní čísla. Argentinský zabiják v této sezóně předskočil Henryho s Lampardem v tabulce nejlepších střelců všech dob a dostal se na čtvrté místo.

Druhé místo patří Jamie Vardymu. Rychlík z Leicesteru vede tabulku střelců a především v období mezi srpnem a prosincem byl k nezastavení. Vrátí se ještě do anglické reprezentace?

Lídrem je Pierre Emerick Aubameyang. 17 gólů a jedna asistence hovoří za vše, je jednoduše spasitelem Arsenalu. Dokáže utéct, proměnit penaltu, ale i skórovat z přímého kopu. Otázkou je, jestli zůstane v Londýně i po sezóně.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.