Spojte se s námi


Evropská liga

Bude soupeř Sparty zase posilovat? Galatasaray hledá náhradu za Angeliňa, loví v Německu

Galatasaray se na přestupovém trhu musí poohlížet po další posile. Na hostování do římského AS totiž odešel levý krajní bek Angeliňo, celek z Istanbulu však už má vyhlédnutou náhradu. Tou by se mohl stát Ersin Akan z Hannoveru.

Publikováno

dne

Galatasaray se na přestupovém trhu musí poohlížet po další posile. Na hostování do římského AS totiž odešel levý krajní bek Angeliňo, celek z Istanbulu však už má vyhlédnutou náhradu. Tou by se mohl stát Ersin Akan z Hannoveru.

Galatasaray prožívá poměrně zajímavé přestupové období. Turecký klub sice v posledních dnech přivedl dvě nové posily, když z Nottinghamu dorazil Serge Aurier a z Fulhamu Carlos Vinicius.

Na druhou stranu do Realu Betis zamířil Cédric Bakambu, za 30 milionů eur odešel do Bayernu obránce Sacha Boey. A na konci ledna se z Istanbulu stěhoval také Angeliňo, jenž zamířil na hostování do Serie A, konkrétně do římského AS.

Dlužno dodat, sedmadvacetiletý španělský bek byl v Galatasaray pouze na hostování z RB Lipska. Po návratu jej právě bundesligový celek poslal na další hostování, tentokrát do už výše zmíněné italské nejvyšší soutěže.

Pro Galatasaray je to ovšem citelná ztráta a bude velmi těžké tohoto levého krajního beka nahradit. Možnou posilu však má aktuálně druhý celek turecké SüperLig vyhlédnout v Německu.

Poněkud konkrétněji – v druhé německé nejvyšší soutěži, jak ostatně informuje novinář Florian Plettenberg.

Galatasaray loví v Německu

Jak už Plettenberg informuje, turecký gigant by rád náhradu za Angeliňa ulovil v Německu. Z druhé Bundesligy by se do turecké nejvyšší soutěže mohl přestěhovat Derrick Köhn.

Ten v současné době hájí barvy Hannoveru. Podle posledních zpráv je však hráč se svým agentem na jednání v Turecku a dohoda o přestupu má být blízko.

Otázkou je, zda by se Köhn mohl ukázat proti Spartě v zápase Evropské ligy, jelikož soupisky už jsou nyní uzavřené. Sám hráč je však tomuto transferu nakloněn.

Zdroj: SüperLig, X – Florian Plettenberg, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.